Gazetki Super Pharm

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Marka Super Pharm w ciągu dwóch dekad stała się znana milionom Polaków. To pionierskie połączenie drogerii z apteką, które znacznie ułatwiło nam codzienne zakupy.

Skąd Super Pharm wzięło się w Polsce?

Pierwszy sklep w Polsce marka Super-Pharm otworzyła w 2001 roku. Od tej pory sieć stale się poszerza, najpierw o kolejne największe miasta, a później także o mniejsze o środki. Marka została założona w Izraelu. Co ciekawe, obejmuje sklepy w trzech państwach: Izrael, Polska, Chiny.

Sieć Super – Pharm – już 64 sklepy

Obecnie sieć Super-Pharm jest już obecna w całej Polsce poza województwem warmińsko-mazurskim. Klienci mogą korzystać też ze sklepu Super-Pharm on-line.Obowiązuje tam kilka różnych modeli robienia zakupów, z dostawą do salonu Super-Pharm lub wysyłką kurierską. Jedynie leki objęte receptą trzeba kupować na miejscu; reszta towarów w większości jest dostępna również poprzez sklep Super-Pharm on-line. Nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka gazetek promocyjnych Super-Pharm on-line poza tymi, które trafiają do ich skrzynek pocztowych.

Co w gazetce promocyjnej Super-Pharm?

Gazetki promocyjne Super-Pharm zawierają przegląd najważniejszych nowości cenowych. Niektóre oferty z gazetki promocyjnej obowiązują w danym tygodniu; inne są ważne do wyczerpania zapasów lub przez kilka tygodni. To właśnie te promocje w Super-Pharm najczęściej decydują o tym, że klienci robią tam zakupy. Poza tradycyjnym asortymentem najczęściej przy kasie dostępne są oferty specjalne. W ich ramach można np. przy zakupach na określoną kwotę kupić coś z dużym rabatem 50-70 proc. Najczęściej są to rzeczy przydatne w codziennym gospodarstwie domowym, np. kremy do twarzy i rąk czy balsamy.

Za co Polki kochają Super-Pharm?

Na gazetki promocyjne Super-Pharm czeka codziennie wiele osób. Niektórzy sprawdzają je w sieci, by móc od razu udać się do najbliższego sklepu bez sprawdzania, co znajduje się w skrzynce pocztowej. Osoby posiadające specjalną kartę członkowską mogą cieszyć się dodatkowymi bonusami, takimi jak dostawa gratis. Klientki chętnie wybierają Super-Pharm ze względu na połączenie okazji cenowych z dostępnością towarów z wyższej półki. Dzięki temu tanio można kupić dermokosmetyki, perfumy czy kosmetyki. Sklep Super-Pharm od jakiegoś czasu sprzedaje też produkty ekologiczne, naturalne czy wegańskie. Można w nim dostać np. te polskich marek, jak Vianek czy Yope. Dzięki temu marka staje się jeszcze bliższa Polakom, którzy chętnie testują nowości z gazetek promocyjnych Super-Pharm w swoim domu.