Gazetki Abra Meble

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Abra Meble – historia marki

Abra Meble to sieć sklepów meblowych z wieloletnim doświadczeniem. Już od ponad trzydziestu lat tworzy placówki, przyjazne klientom. Ponad sto sklepów na terenie całej Polski pozwala sieci Abra Meble na nieustanny rozwój, którego celem jest dopasowanie oferty do potrzeb wszystkich zainteresowanych. Abra Meble to wyjątkowe możliwości, które dzięki zaangażowaniu i pasji tworzących firmę osób, zyskują uznanie coraz szerszego grona odbiorców. 

Marka Abra Meble 

Produkty Abra Meble to oferta, budowana na gruncie wysokiej jakości mebli, stanowiących wyposażenie salonu, sypialni, kuchni i jadalni. Marka Abra Meble w trakcie wieloletniego rozwoju stara się pogodzić wysoką jakość oferowanych mebli z atrakcyjną ceną, która jest jednym z najistotniejszych elementów strategii marketingowej firmy. Marka Abra Meble uznawana jest przez Polaków i ceniona za adekwatny stosunek ceny do jakości, można więc powiedzieć, że założenie marki sprawdza się w stu procentach. 

Sieć sklepów Abra – nowości

Abra Meble to sieć salonów meblowych, która idzie z duchem czasu nie tylko w ofercie asortymentowej, w której poza meblami w stylu tradycyjnym, pojawiają się nowoczesne elementy, zyskujące uznanie osób, urządzających modernistyczne wnętrza. Sieć sklepów Abra Meble oferuje wygodny dostęp do placówek stacjonarnych na terenie całego kraju, największa ilość sklepów meblowych Abra umiejscowiona jest w Aglomeracji Śląskiej. Dla klientów, ceniących nowoczesne rozwiązania, Abra Meble przygotowała ofertę internetową. Do stacjonarnej możliwości zakupu dołączyła forma online, wygodna dla osób, które cenią wygodę zakupów przez internet. Sklep internetowy jest witryną intuicyjną w obsłudze, zapewniającą szybkie znalezienie interesującego przedmiotu. 

Abra Meble – promocje

Atrakcyjne ceny to w sieci Abra Meble niezwykle istotny element, jednak w trosce o zadowolenie klientów, sieć oferuje częste promocje, wyprzedaże, dzięki którym można nabyć meble Abra w jeszcze lepszych cenach. Stylowe meble do sypialni, wygodne elementy wyposażenia salonu lub praktyczne szafy – poszczególne składniki oferty dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zawartych w ofertach specjalnych. Wybierając meble Abra, można wyposażyć wnętrze w przedmioty stylowe, nowoczesne, przystępne cenowo. Ich jakość i efekt wizualny zachwycają nie tylko w dniu zakupu. Nowoczesne rozwiązania zapewniają szybkie i bezpieczne zakupy. Korzystając z oferty Abra Meble, wybierają Państwo produkty silnej marki, która wyróżnia się prostą, rzetelną, solidną ofertą.