Gazetki Agata Meble

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Gazetka – Agata Meble

Korzystając z naszej strony, możesz na bieżąco kontrolować aktualne oferty, zapoznawać się z nowymi promocjami i dokonywać świadomych wyborów produktów w najniższych cenach. Pośród propozycji możesz także znaleźć gazetkę Agata Meble, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o kuponach rabatowych, nowościach, ale również inspiracje do urządzenia wnętrz Twojego domu.

Warto wspomnieć, że Agata Meble, to nie tylko sklep oferujący sprzedaż mebli, ale także ogromna dawka inspiracji, dzięki której każdy znajdzie tam coś dla siebie. W ofercie najwięcej dostępnych jest kompletów mebli, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu Twojego domu, np.w jadalni, w pokoju dziecięcym, w salonie czy w sypialni. Firma widząc duże zainteresowanie asortymentem, nieustanie poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Dzięki czemu w sklepie Agata Meble będziesz mógł urządzić swój dom od A do Z.

Jeżeli nie zamierzasz przegapić żadnej okazji i dorwać produkty w najlepszej cenie – regularnie obserwuj naszą stronę.

Dobre ceny i duży asortyment – tylko w Agata Meble

Agata meble to jedna z najstarszych, najbardziej popularnych i tradycyjnych firm z meblami i wyposażeniem do domu, istniejąca na polskim rynku. Może pochwalić się ponad 20 sklepami rozmieszczonymi w największych miastach Polski. Firma powstała w 1952r. pod nazwą “Bytomskie Fabryki Mebli”, a następnie przeistoczyła się w Agata Meble. Po kilku latach istnienia, przekształciła się w spółkę z wyłącznie polskim kapitałem. Od samego początku sklep rozwijał się bardzo dynamicznie. Z każdym rokiem oferta stawała się coraz większa, stawiając nie tylko na nowe kolekcje mebli, ale również na dodatki takie, jak: akcesoria kuchenne, różnego rodzaju dekoracje, dywany, lampy, a także tekstylia.

Najpopularniejszym sloganem reklamowym było: “Agata i jesteś w domu”, które równocześnie było ideą funkcjonowania firmy. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy kupujący, mógł robić zakupy w miłej i swobodnej atmosferze. Firma stawia przed wszystkim na oferowanie nie tylko ładnych, ale również funkcjonalnych i trwałych rozwiązań, pozwalających na wykończenie wnętrz, którymi będziemy mogli cieszyć się przez długie lata. Stale obserwując naszą stronę znajdziesz  mnóstwo inspiracji, nowości, a także rabatów. Na podstawie powyższej gazetki możesz stworzyć idealną listę zakupów, by zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty. Pozwoli to oszczędzić pieniądze i dokonać najlepszych wyborów, idealnie pasujących do Twojego wnętrza.