Gazetki Black Red White

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Black Red White to jeden z największych producentów i dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Firma istnieje od ponad 25 lat, oferując zróżnicowaną i kompleksową ofertę handlową. Za jej sukcesem stoi nie tylko bogate portfolio produktów, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz doskonała jakość. Klienci doceniają także różnorodne wzornictwo oraz ofertę dopasowaną do aktualnych trendów wnętrzarskich. 

Oferta Black Red White

Sieć sklepów Black Red White posiada obecnie jeden z najbogatszych asortymentów meblowych na rynku. W ofercie dostępne wszystkie meble i akcesoria niezbędne do wyposażenia domu. Klasyczne, jak i nowoczesne meble pokojowe oraz zabudowy kuchenne. Meble wykonywane na wymiar oraz wygodne meble tapicerowane. Praktyczne szafy i garderoby, stoły i krzesła dla całej rodziny oraz materace. W ofercie dostępne są również liczne dodatki i akcesoria. Black Red White posiada także kompleksową ofertę dedykowaną klientom business- to- business. 

Krajowa i zagraniczna sieć sprzedaży

Salony meblowe Black Red White znajdują się na terenie całej Polski zarówno w dużych miastach (m.in. Warszawa, poznań, Kraków, Łódź), jak i w niewielkich miejscowościach i mniejszych miastach (m.in. Pabianice, Panki, Czerwionka- Leszczyny). Producent prowadzi sprzedaż produktów w 75 salonach firmowych oraz 356 punktach partnerskich. Ponadto sprzedaż realizowana jest na 55 rynkach zagranicznych (m.in. Hiszpania, Ukraina, Serbia, Mongolia, Kanada, Meksyk).

Black Red White w trosce o środowisko naturalne

Istotną częścią działalności Black Red White jest troska o środowisko i zrównoważoną eksploatację zasobów naturalnych. Cel ten realizowany jest poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które gwarantują doskonałą jakość produktów, nie obciążając środowiska naturalnego. W związku z tym wszystkie zakłady produkcyjne realizują proekologiczny system zarządzania. Wykorzystywane komponenty meblowe, materiały, jak i sposoby produkcji spełniają wymagane normy ekologiczne, a dodatkowo Black Red White współpracuje z dostawcami materiałów produkcyjnych, którzy stosują się do rozporządzenia Unii Europejskiej REACH. W ramach ekologicznej produkcji firma korzysta z z najnowocześniejszej elektrociepłowni w Polsce, która znajduje się w Biłgoraju. W tym miejscu odpady produkcyjne przetwarzane są na energię cieplną i energię elektryczną. Takie działanie jest nie tylko proekologiczne, ale zwiększa także samowystarczalność Black Red White. Powstałe nadwyżki sprzedawane są zainteresowanym podmiotom.