Castorama

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Castorama to największa w Polsce sieć marketów z materiałami do majsterkowania, sieci czy remontu. Należy do firmy Kingfisher, do której należy także sieć Brico Depot. Teraz powstało w Polsce 69 sklepów pod szyldem Castorama. Pierwszy sklep pojawił się w 1969 roku we Francji. Jego fundatorem był Christian Dubois. W błyskawicznym tempie powstały następne sklepy Castorama. Dwadzieścia lat później we Francji otwarto 80 sklepów.

Jak zaistniała sieć sklepów Castorama?

Pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Castorama powstał obok miejscowości Lille we Francji, w roku 1969. Niezwykle błyskawiczny rozwój sieci spowodował, iż dwadzieścia lat później było już osiemdziesiąt takich marketów. Wraz z postępem czasu firma zaczęła ekspansję za granicę. Tymczasem na dzień obecny sieć wielkopowierzchniowych sklepów z materiałami do majsterkowania ma blisko 800 sklepów na rynkach, takich jak francuski, brytyjski, polski lub chiński. Od roku 2002 roku spółka należy do brytyjskiej firmy Kingfisher.

Tanie budowanie, remontowanie, majsterkowanie, aranżowanie

Markety we własnym wyborze artykułów mają produkty do majsterkowania, dla domu i ogrodu. W gazetkach promocyjnych często pojawiają się okazyjne promocje na niektóre artykuły z obszarów budowa, instalacja, wykończenie gdzie odnajdziemy m.in. izolacje, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, okna, bramy garażowe, ekwipunek budowlany, kaloryfery, kotły, piece, instalacje elektryczne, klimatyzacje oraz wentylacje, armaturę łazienkową, płytki (podłogowe, ścienne, elewacyjne), grunty, farby oraz glazury lub schody oraz bariery.

Usługi specjalne dla konsumentów Castoramy

Sieć marketów proponuje dużo ułatwień dla klientów sklepu online, jak również sklepów stacjonarnych. Jednymi spośród nich jest szansa zamówienia artykułów online z dostawą pod wskazany adres. Na stronie internetowej firmy możemy skorzystać z konfiguratora szaf oraz bezpośrednio zaprojektować własną upragnioną szafę. Usługa jest darmowa, natomiast my wraz z rozmaitymi rodzajami mebla dostajemy również jego planowany kosztorys.

Castorama – gazetka promocyjna z ogromną ofertą

Markety Castorama proponują artykuły oraz sprzęt do budowy, remontu oraz wykończenia domu, natomiast również do urządzenia pomieszczeń oraz ogrodów. W Castoramie jednym słowem odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz jako budowlaniec, monter, elektryk lub mieszkaniec swego domu! Castorama to duży oraz kompleksowy sklep. Założycielom zależało na tymże, żeby każdy, kto boryka się z remontem lub wykańczaniem mieszkania mógł odnaleźć wszystko, czego potrzebuje w którymkolwiek miejscu, natomiast również żeby podczas zakupów zaoszczędził nie jedynie czas, lecz także pieniądze!