Gazetki IKEA

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Przedsiębiorstwo IKEA zajmuje się zwłaszcza sprzedażą detaliczną oraz produkcją mebli i produktów dekoracyjnych oraz wnętrza domu. Firmę, w 1943 roku otworzył Ingvar Kemprad. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter jego imienia oraz nazwiska i farmy Elmtaryd oraz miejscowości Agunnaryd, z jakiej wychodzi założyciel. Wszelkie firmy tworzące grupę IKEA wchodzą w skład holenderskiego koncernu INGKA Holding należącego do fundacji Stichting INGKA. Co interesujące, Polska jest drugim po Chinach największym na globie wytwórcą mebli dostępnych w sklepach IKEA.

Salony meblowe IKEA

IKEA – szwedzka spółka specjalizująca się zwłaszcza w produkcji mebli i produktów ozdobnych oraz ich sprzedaży detalicznej. Artykuły spółki słyną z własnej funkcjonalności oraz popularnego szwedzkiego projektu. Spółka IKEA została założona poprzez Ingvara Kamprada w 1943. Jej nazwa powstała jako akronim od wyrazów: Ingvar Kamprad (imię oraz nazwisko założyciela) i Elmtaryd oraz Agunnaryd (farma oraz parafia, w jakiej się wychował). Szwedzki koncern meblowy proponuje własnym konsumentom duży wybór produktów urządzenia domowego, jaki dostępny jest dla wielu ludzi, natomiast nie jedynie dla garstki wybranych. Przystępne cenowo artykuły IKEA chodzą w parze z klasą produktu. Spółka charakteryzuje się praktycznymi artykułami, jakie są niezwykle doskonale skonstruowane oraz proste w montażu dla każdej osoby. Przedsiębiorstwo słynie z dobrego podejścia do konsumenta.

Ikea w Polsce

Założyciel sieci marketów Ikea po raz pierwszy przyjechał do Polski w 1961 roku, kiedy rozpoczął kontakt z polskimi wytwórcami oraz podpisał pierwszy kontrakt z polską fabryką na dostawy krzeseł do Ikea. Na chwilę obecną, na obszarze naszego kraju znajduje się parę domów meblowych o przestrzeni od 14 000 do 24 000 metrów kwadratowych, jakie są umieszczone w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach oraz Krakowie.

Ikea – jaka jest obecna oferta sklepu?

W obecnej ofercie znajdziesz meble doskonałe do każdej kuchni. Wybierzesz spośród szafek w skandynawskim stylu. Z cenami mebli pasujących do kuchni zapoznasz się dzięki gazetce Ikea. W tymże znanym sklepie wybierzesz także zaopatrzenie do toalety. Na półkach znajdziesz popularne dodatki, jakie sprawdzisz już w domu dzięki gazetce Ikea. Z tymże sklepem zaplanujesz także remont sypialni. W asortymencie Ikea nie brakuje ponieważ komfortowych łóżek, dużych szaf oraz lamp nadających pomieszczeniu ciepło. Gdy chcesz wykorzystać w domu miejsce na garderobę, to dzięki dużej ofercie pojemników do gromadzenia, stworzysz takie wnętrze, w jakim zawsze będzie porządek.