Gazetki JYSK

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Polska to kraj, w którym znajduje się ponad 200 sklepów marki Jysk. Jest to duńskie przedsiębiorstwo, które swoją nazwę zawdzięcza duńskiemu określeniu jysk, które oznacza coś lub kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Przez Duńczyków jest to kojarzone przede wszystkim ze skromnością oraz uczciwością. To właśnie te cechy miały przyświecać przedsiębiorstwu utworzonemu w 1979 roku przez Larsa Larsena. Warto podkreślić, iż w dzisiejszych czasach człowiek ten jest właścicielem nie tylko marki Jysk, ale także wielu innych marek. Natomiast Jysk zdobył zaufanie samej królowej Danii, która mianowała tę firmę Oficjalnym Dostawcą Duńskiego Dworu. Dzisiaj sklepy tej sieci dostępne są praktycznie na całym świecie, a przede wszystkim w Danii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Holandii, Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Kanadzie, Islandii, we Francji, czy na Węgrzech.

Gazetka promocyjna sieci Jysk

Prostota i elegancja – to dwa określenia, którymi można opisać gazetki promocyjne tej sieci sklepów. Każde nowe wydanie ukazuje się równo co tydzień prezentując coraz to nowsze i ciekawsze oferty promocyjne. Asortyment tego sklepu jest bardzo szeroki i najłatwiej jest określić go mianem “wszystko dla domu”. Materiały dekoracyjne z całą pewnością przydadzą się w przyozdobieniu każdego domu, czy biura. Ponadto w sklepie można znaleźć szeroki wybór materaców, kołder, prześcieradeł, koców i poduszek we wszystkich rozmiarach. Oczywiście każdy z tych artykułów cechuje się bardzo dobrą jakością i jest sprzedawany w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wśród wyposażenia łazienek można z kolei znaleźć szlafroki, kolorowe ręczniki czy artykuły do pielęgnacji ciała. Ogólne wyposażenie domu to również szeroka oferta sklepu Jysk obejmująca stoły, krzesła, fotele, szafki, zasłony, poduszki na krzesła, narzuty, dywany czy sofy. Sklep oferuje także elementy wystroju okien – kolorowe rolety, a także inne ozdoby. Poza wyposażeniem wnętrza domu – Jysk posiada bogatą ofertę mebli i ozdób ogrodowych. 

Zakupy przez Internet

Sklep Jysk to nie tylko sklep stacjonarny, ale także witryna, przez którą można dokonać zakupu wielu różnych produktów w atrakcyjnych cenach. Warto podkreślić, iż zdecydowana większość produktów z gazetki promocyjnej jest właśnie dostępna dla  konsumentów zaopatrujących się drogą internetową. Ponadto część promocji i wyprzedaży jest prowadzona tylko online, co sprawia, iż najwięksi pasjonaci dobrych ofert śledzą systematycznie strony przedstawiające oferty sieci sklepów Jysk online.