Gazetki Obi

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

OBI to globalny koncern o 40-letniej tradycji. W Europie dysponuje przeszło 600 marketami: przede wszystkim w Niemczech, natomiast również w Austrii, Bośni – Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech oraz we Włoszech. W Polsce pod firmą OBI funkcjonuje obecnie 59 marketów umiejscowionych w 41 miastach. Ważny z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od owego okresu nadal otwierane są kolejne obiekty, natomiast Zarząd OBI wciąż zakłada dalszy, mocny rozwój sieci w Polsce.

Historia sklepów OBI

Historia sieci marketów budowlanych OBI sięga lat sześćdziesiątych, gdy to dwaj mężczyźni pochodzenia niemieckiego, Dr Emil Lux oraz Manfred Maus, ustalili, iż pragną wprowadzić na niemiecki sektor, amerykański typ sklepu, mającego na celu proponowanie własnym klientom wybór, jaki pozwalałby na robienie samemu prac w domu oraz ogrodzie. Z tymże celem, w 1970 roku, w centrum handlowym Alstertal w Hamburgu, powstał główny magazyn o powierzchni 870 metrów kwadratowych, w jakim na starcie zatrudnienie odnalazło tylko 12 osób.

Gazetka, w jakiej można odnaleźć bieżące promocje

OBI gazetka cieszy się dużą popularnością w wśród klientów. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że każda kolejna promocja OBI ma w sobie artykuły oraz produkty potrzebne do wnętrza własnego domu. Gazetka OBI to nie jedynie zatem promocje na farby do ścian lub zaprawę klejową, lecz także na dodatki kuchenne, obrazy lub kwiaty. Zwłaszcza owe ostatnie zyskują jeszcze większego uznania, dlatego prawie każdy market OBI ma teraz poszczególny dział Ogród, w jakim odnajdziemy wszystkiego typu rośliny do udekorowania własnego ogrodu, lub także standardowe kwiaty, jakie udekorują własne parapety.

Niesamowita propozycja

Gazetki promocyjne Obi są wydawane systematycznie. W nich odnajdziesz szczególną propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb. Więc kiedy zaczyna się czas grzewczy, w ulotkach możesz natknąć się na informację na temat obecnych propozycji oraz promocji artykułów, jakie potrzebujesz. W ulotkach także znajduje się zaopatrzenie domu, jakie zdaje się potrzebne podczas remontu Twojej kuchni, pokoju, lub toalety.

Asortyment OBI – artykuły do domu oraz ogrodu

Konsumenci mogą zrobić zakupy online bądź w którymkolwiek ze stacjonarnych marketów sieci. Asortyment OBI liczy kilkadziesiąt artykułów potrzebnych do budowy oraz remontu domu, jak również kompozycji ogrodu lub tarasu. OBI to również dodatki rowerowe oraz samochodowe, produkty okolicznościowe oraz zimowe, grille, kominki lub rolety. Konsumenci mogą tu kupić także oświetlenie, meble, dodatki do malowania oraz zdobienia, sprzęt gospodarstwa domowego lub dodatki do gromadzenia rzeczy oraz ozdoby.