Gazetki Pepco

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Pepco to europejska sieć dyskontów, która oferuje odzież dla całej rodziny, a także produkty do domu w atrakcyjnych cenach. Już od kilkunastu lat firma rozwija się na polskim rynku, ciesząc się ogromna popularnością. Nie bez powodu marka stała się wiodącym dostawcą odzieży i artykułów dekoracyjnych do domu. 

Misja i wizja firmy

Misją Pepco jest dostarczanie klientom produktów atrakcyjnych cenowo, które przydają się na co dzień i pozwalają udekorować dom. Marka bazuje na rozprzestrzenianiu dyskontów odzieżowo-przemysłowych w całej Europie, stając się symbolem niskich cen i rozpoznawalną firmą. Strategie rozwoju odnoszą się nie tylko do klientów – opierają się także na pracownikach, infrastrukturze wspomagającej firmę i łańcuchu dostaw.
Pepco cieszy się uznaniem ponad 18 milionów klientów na miesiąc i od 15 lat ciągle się rozwija. Posiada ponad 1900 sklepów w Europie oraz ponad 18 tysięcy pracowników. W Poznaniu centrala firmy zrzesza około 600 osób, natomiast dziennie dostarczanych jest 2500 palet do 11 krajów. 

Historia Pepco

Pepco powstało w 1999 roku w Polsce, będąc oddziałem brytyjskiego Brown & Jackson. Pierwsze lata sklepy te funkcjonowały jako L-stretcher, bardzo szybko zyskując poparcie odbiorców. Zmiany kapitałowe w holdingu sprawiły, że w 2004 roku firmę przejął Pepkor mający siedzibę w Afryce Południowej. W tym czasie doszło także do zmiany logo handlowego oraz zmiany nazwy na Pepco. Doszło do prężnych inwestycji, które pozwalały na dalszy rozwój marki. Warto zauważyć, że do 2012 roku Pepco otworzyło około 400 sklepów w naszym kraju, natomiast rok później firma zdobyła rynek czeski i słowacki. W 2015 roku zdobyto także kolejne dwa kraje – Węgry i Rumunię. W kolejnych miesiącach sieć Pepco liczyła ponad 1000 sklepów. Rok 2017 pozwolił na ekspansję Słowenii, Litwy i Chorwacji, a w kolejnym roku dołączyła Łotwa. 

Obecnie sieć Pepco w Polsce ma około 950 sklepów, które każdego dnia tłumnie odwiedzają klienci. 

Gazetka Pepco

Sporym zainteresowaniem cieszy się aktualna gazetka Pepco, która jest dostępna w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Wskazuje ona najciekawsze promocje i zniżki, a także nowe produkty, które posiada sieć sklepów. Dzięki temu klienci są na bieżąco z wszelkimi nowościami i promocjami, które pozwalają na sporą oszczędność kosztów. W Pepco każdy znajdzie coś dla siebie – oprócz produktów domowych wybierać możemy wśród odzieży dziecięcej, damskiej, męskiej, dobierając także wygodne obuwie. Unikalny styl i najniższe ceny to cechy rozpoznawcze marki.