Gazetki Avon

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Firma Avon dotarła na rynek polski w 1992 roku jako spółka nosząca nazwę Avon Cosmetics Polska. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą ii dystrybucją kosmetyków własnej marki, aktualnie wciąż się rozwija i ulega ulepszeniom.

Historia marki Avon

Pięć lat po wejściu na polski rynek, utworzono spółkę Avon Operations Polska, która obecnie stanowi nowoczesną i jedną i największych fabryk kosmetyków w Europie. Spółkę zlokalizowano z Garwolinie, który położony jest ok. 60 km od Warszawy. W tym miejscu znajduje się również centrum dystrybucyjne, linie kompletacji zamówień, dział inwentaryzacji, transportu, dział celny, magazynowy oraz Centrum Obsługo Konsultantek. W AOP prężnie działają osoby zajmujące się analizowaniem produkcji i planowaniem materiałów, a także rozwojem nowych opakowań. Podkreślić warto, że produkty wytwarzane w Garwolinie są wysyłane do 50 krajów na świecie. W 2004 roku powstało w AOP Regionalne Centrum Badawczo-Rozwojowe (R&D), które działa w oparciu o innowacyjne technologie. 

W 2005 roku powstała kolejna spółka – Avon EMEA Finance Service Centre, która ma za zadanie obsługiwać procesy finansowo-księgowe firmy w regionach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. 

Innowacyjna marka 

Innowacyjna marka Avon szybko zyskała uznanie wśród klientek, które zamawiają zakupy za pośrednictwem Ambasadorek Piękna. Ponadto, marka nie tylko zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków – swoimi działaniami wspiera walkę z Rakiem Piersi. Ambasadorki działają w ponad stu krajach, a marka kojarzy się z urodą, nowoczesnym podejściem, optymizmem i pięknem. Na rynku światowym istnieje już od ponad 130 lat, zyskując coraz większe uznanie wśród zadowolonych klientek. 

Produkty zamawiane są za pomocą strony internetowej. Dawniej istniał jedyny sklep stacjonarny marki w Złotych Tarasach, jednakże uległ on zamknięciu. Okazuje się jednak, że przed firmą poszerzają się możliwości – dołączyła ona do grupy Natura & Co, z którą tworzy czwartą pod względem wielkości firmę kosmetyczną na całym świecie. To pozwala dotrzeć do setek milionów odbiorców globalnie.

Katalogi Avon

Katalogi Avon są wydawane co trzy tygodnie i przekazywane Ambasadorkom, które mogą dalej rozesłać je w świat, przekazując je najbliższym. W każdym katalogu znajdziemy wiele nowości i unikalnych kosmetyków, które służą do podkreślenia urody i pielęgnacji całego ciała. Co ciekawe, marka oferuje także zakup efektownej biżuterii, a nawet odzieży i obuwia. Rozwój firmy pozwala na coraz szersze możliwości, a marka wciąż  cieszy się niesłabnącym uznaniem.