Gazetki Douglas

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Firma kosmetyczna, która zawojowała światem handlu już wiele lat temu – do dziś stanowi filar rynku kosmetycznego, a polscy konsumenci wręcz uwielbiają asortyment sklepu. Douglas to marka, której logo kojarzy prawie każdy. 

Firma po sąsiedzku – historia Douglasa

Douglas to firma, która powstała na terenie państwa sąsiadującego z Polską. Popularna perfumeria miała swoje początki w niemieckim Hamburgu, a jej historia sięga aż XIX wieku. Choć początkowo stanowiła tylko niewielki sklep kosmetyczny, prowadzony przez szkockiego mydlarza – bardzo szybko zyskała sympatię i uznanie klientów. Liczne wyróżnienia i wciąż rosnący potencjał pomysłu na biznes zaowocował światową popularnością manufaktury. Nazwa marki pochodzi od pomysłodawcy i twórcy tego przedsięwzięcia, choć właścicieli Douglasa było naprawdę wielu.
Pierwsza perfumeria powstała, gdy na początku XX wieku właścicielkami zostały, niespokrewnione z mydlarzem, siostry Carstens. Od tego czasu, firma Douglas cały czas rośnie w siłę, a sklepy tej sieci pojawiają się w wielu krajach na świecie. Do tej pory perfumerie powstały w ponad dwudziestu krajach, w tym w Polsce, Szwajcarii, Francji czy Stanach Zjednoczonych.

Szeroki wachlarz możliwości, czyli oferta perfumerii

Jako firma istniejąca już ponad dwa stulecia, Douglas doskonale wie, jakie są zapotrzebowania klientów. Trendy w makijażu oraz bestsellery pielęgnacyjne nie są mu obce. W sklepach firmy Douglas klient znajdzie wszystko, czego tak naprawdę potrzebuje z zakresu pielęgnacji bądź kosmetyków kolorowych. Perfumeria Douglas to przede wszystkim skarbnica światowych marek na wysokim poziomie, lecz nie brakuje w jej asortymencie dobrze znanych polskich produktów. 
Perfumy Diora czy Michaela Korsa? Pielęgnacja od firmy Dr Irena Iris, a może kosmetyki MAC? Douglas oferuje produkty marek wysokiej klasy, a zakres produktów jest naprawdę szeroki. Jeśli mowa o polskich markach – nie zabraknie perfumów od projektantów BohoBoco, produktów do paznokci z Inglota, pielęgnacji firmy Bielenda oraz wielu innych wartych uwagi produktów.

Oprócz tego, DOUGLAS wprowadził na swoje półki własną markę. W tym przypadku główną rolę odgrywa pielęgnacja, natomiast kosmetyki do makijażu czy paznokci również znajdują się w ofercie.

Promocje i inne bonusy dla klientów

Dla firmy DOUGLAS zadowolenie konsumenta jest największym priorytetem – właśnie dlatego, bardzo często sklep wprowadza promocje na różnego rodzaju produkty. Dodatkowo, marka dba o to, by w asortymencie stale pojawiały się nowe produkty, które wypuszczane są na rynek kosmetyczny. Aktualnie, w ofercie sklepowej pojawiły się kosmetyki KylieSkin od jednej z sióstr Kardashian. 
Warto również wspomnieć, że podczas zakupów w perfumerii, klienci często zostają obdarowani różnego rodzaju próbkami najnowszych perfum czy kosmetyków pielęgnacyjnych.
Informacje o wszelkich promocjach oraz nowościach można znaleźć nie tylko na stronie internetowej Douglasa – firma wprowadziła gazetki dla swoich klientów, by byli na bieżąco z ofertą sklepu.