Gazetki Hebe

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Hebe to licząca już kilkaset sklepów polska sieć drogeryjna, która feruje różnorodne kosmetyki i akcesoria do makijażu oraz produkty do pielęgnacji ciała i włosów w niskich cenach. W sklepach należących do sieci Hebe sprzedawane są zarówno kosmetyki znanych światowych i polskich producentów, jak i te należące do marek własnych.

Historia drogerii Hebe

Hebe to drogeria będąca częścią Grupy Jeronimo Martins, do której należą także sklepy Biedronka. (Ściśle rzecz biorąc, sieć sklepów należy do spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja). Pierwsza drogeria Hebe została otworzona w maju 2011 roku przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Od tego czasu sieć bardzo dynamicznie się rozwija: obecnie liczy już ponad 200 sklepów w różnych polskich miejscowościach, Hebe prowadzi także sprzedaż przez internet. Część sklepów działa w połączeniu z apteką.

Hebe – oferta

W drogeriach Hebe można kupić większość marek kosmetyków do makijażu oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Sklep oferuje też liczne akcesoria do pielęgnacji oraz niektóre leki. Z biegiem czasu drogeria rozszerza swój asortyment o kolejne, poszukiwane przez klientów produkty: Hebe jako jedna z pierwszych polskich sieci handlowych wprowadziło do sprzedaży kosmetyki koreańskie, od kilku lat systematycznie uzupełnia też ofertę o kosmetyki naturalne, eko i wegańskie. W Hebe sprzedawane są też dermokosmetyki oraz kosmetyki profesjonalne.

Marki własne Hebe

Oprócz rozbudowanego asortymentu kosmetyków mniej lub bardziej znanych producentów polskich oraz zagranicznych sieć drogerii Hebe oferuje klientom także kosmetyki własnej produkcji. W ofercie sklepów Hebe znajdują się m.in. produkty marki Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by hebe oraz Hebe Basic. Są to produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, kosmetyki i akcesoria do makijażu (przede wszystkim pędzle do malowania oczu, ust i skóry twarzy). Produkty należące do marek własnych Hebe można kupić w niskiej cenie, charakteryzują się one różnorodnością oraz wysoką jakością.

Magazyn Hebe

Sieć drogerii Hebe proponuje swoim klientkom miesięcznik z najnowszymi informacjami ze świata mody i urody. Oprócz prezentacji kosmetyków i porad dotyczących pielęgnacji oraz makijażu gazeta zawiera wiele innych ciekawych materiałów dla kobiet (i nie tylko). Magazyn Hebe można odebrać bezpłatnie w drogerii podczas zakupów lub przeczytać w całości na stronie internetowej sieci handlowej.

Program lojalnościowy drogerii Hebe

Program lojalnościowy Hebe obejmuje atrakcyjne zniżki na wybrane produkty, posiadacze karty Hebe mogą też liczyć na dodatkowe benefity takie jak darmowa dostawa i odbiór zakupów ze sklepu internetowego oraz więcej czasu na zwrot. Aby dołączyć do programu, wystarczy zgłosić taką chęć podczas zakupów, po czym zarejestrować otrzymaną kartę przez internet.