Gazetki Mary Kay

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Mary Kay jest amerykańską marką, oferującą szeroki wybór kosmetyków dla wymagających kobiet. Siłą Mary Kay są niezależne konsultantki,  które potrafią doradzać swoim klientką oraz eksperci odpowiedzialni za utrzymywanie najwyższej jakości produktów. 

Marka dla wymagających i świadomych kobiet 

Mary Kay funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat. Skierowana jest do kobiet na całym świecie, które cenią sobie wysoką jakość oraz bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, który posiada szeroką wiedzę o produktach oraz potrafi doradzić w kwestii pielęgnacji i makijażu. Kosmetyki oferowana przez Mary Kay, opracowywane są przez zespół ekspertów, który poddaje je licznym testom, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością, a ich stosowanie przynosi oczekiwane rezultaty. Niezależna rada certyfikowanych dermatologów dba o to, aby każdy produkt, który trafi do sprzedaży był przebadany pod kątem wywoływania podrażnień i alergii. Zespól okulistów, współpracujących z marką sprawdza, czy produkty przeznaczone do stosowania w okolicy oczu są bezpieczne dla każdej użytkowniczki. Firma nie testuje produktów na zwierzętach oraz prowadzi działania na rzecz ochrony środowiska. 

Historia Mary Kay i jej założycielki  

Mary Kay Ash, to założycielka marki, wizjonerka, która nie bała się ryzyka. Marzyła o biznesie i głęboko wierzyła w swój sukces, dlatego w 1963 roku założyła swój pierwszy salon, Beauty by Mary Kay. Już 6 lat później, wprowadziła program samochodowy dla jej konsultantek, wyposażając je w różowe samochody marki Cadillac, które stały się legendą. W 1971 roku został otwarty salon w Australii, a marka stała się międzynarodową. Kolejnym ważnym sukcesem było wejście Mary Kay na Giełdę Nowojorską w 1976 roku. Już w 1989 roku, a więc kiedy jeszcze ekologia nie była tak modna, firma uruchomiła program odzysku odpadów. W 2004 roku otwarta została filia w Polsce. Cztery lata później miał miejsce debiut pierwszego globalnego programu marketingowego “Mary Kay piękno, które się liczy”. Mary Kay Ash i jej marka znane są również z działalności dobroczynnej na rzecz kobiet. 

Szeroki wybór produktów

Mary Kay oferuje szeroką gamę produktów kosmetyczny, od kosmetyków kolorowych po produkty przeznaczone do pielęgnacji i perfumy. Kosmetyki do pielęgnacji podzielone są na dwie kategorie. Pielęgnacja twarzy, to różnego rodzaju kremy do twarzy, kremy pod oczy, peelingi, maseczki, serum, toniki. W kategorii pielęgnacja ciała znajdziemy duży wybór balsamów, żeli, produktów myjących, peelingów do ciała, czy emulsji. W asortymencie marki mamy do wyboru całą gamę kosmetyków niezbędnych do makijażu różnych rodzajów cery. Możemy znaleźć wysokiej jakości podkłady, tusze do rzęs, pomadki i inne. W kategorii zapachy znajdują się perfumy, wody perfumowane, mgiełki. Marka posiada w swojej ofercie, również produkty dla mężczyzn: kosmetyki pielęgnacyjne i zapachy. Wśród męskich kosmetyków znajdują się: wody kolońskie, pianki do kolenia, żele do mycia twarzy i wiele innych. 

Dystrybucja kosmetyków

Produkty marki są sprzedawane przez konsultantki, na stronie internetowej Mary Kay można znaleźć najbliższą dla naszego miejsca zamieszkania konsultantkę, która pomoże wybrać odpowiednie produkty, doradzi w kwestiach makijażu i pielęgnacji oraz umożliwi wypróbowanie produktów przed zakupem. Konsultantki organizują też spotkanie, na których w większym gronie można testować kosmetyki i również je zakupić. Produkty można nabyć też przez stronę internetową. Marka nie posiada sklepów stacjonarnych.