Gazetki Drogerie Natura

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Drogerie Natura to sieć prężnie działających na terenie Polski, samoobsługowych sklepów branży kosmetycznej. Od początku swojego istnienia mocno zaangażowane w spełnianie potrzeb swoich Klientów, cały czas konsekwentnie realizują ten kierunek. Dzięki temu są coraz bliżej natury kobiety i mogą wyjść naprzeciw jej pragnieniom.

Drogerie Natura – Marka z tradycjami

Pierwszy sklep sieci powstał w Warszawie i zaprosił pierwszych Klientów już w 1997 roku, działając pod szyldem Drogerie Natura. Niezwykła dbałość o jakość obsługi oraz komfort robienia zakupów przyczynił się do sukcesu i popularności sieci, która dzisiaj liczy sobie przeszło 276 stacjonarnych punktów sprzedaży zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Kompetentne i odpowiedzialne podejście do konsumentów stało się wyróżnikiem Drogerii Natura, a bogata oferta produktowa w dobrych cenach znakiem najwyższej troski o nich. 

Najwyższe standardy obowiązujące w firmie potwierdzają nie tylko rzesze zadowolonych i wiernych klientów, ale również zdobywane systematycznie prestiżowe nagrody. Między innymi tytuł Superbrands Created In Poland dla najsilniejszej marki konsumenckiej w Polsce w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 czy Gwiazda Jakości Obsługi 2018 oraz wyróżnienie w kategorii Apteki, drogerie sieciowe, perfumerie. 

Oferta na miarę potrzeb

Drogerie Natura proponują przeszło 11 000 pozycji asortymentowych, w tym nie tylko te z logo znanych liderów rynku drogeryjnego, ale również wysoko cenione, a dostępne wyłącznie w salonach sieci marki takie jak: KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo i wiele innych. Szerokie spektrum oferty to jednak nie tylko produkty. Pracownicy sieci tworzą specyficzny klimat w salonach, aby każda klientka poczuła się w nich wyjątkowo. Profesjonalne konsultantki dbają o możliwość skorzystania z indywidualnej porady i dopasowania właściwej pielęgnacji ciała, kosmetyków do makijażu czy nuty zapachowej perfum. Drogerie Natura to świat piękna, radości i komfortu – po prostu niezwyczajności. A to wciąż tylko część arsenału Natury. W dążeniu do ciągłego doskonalenia usług, buduje oraz zacieśnia osobiste relacje z klientami proponując im wiele różnych korzyści.

Drogerie Natura –  skuteczna komunikacja 

Drogerie Natura to nie tylko punkty sprzedaży stacjonarnej, lecz również sklep internetowy. Przejrzysta strona www.drogerienatura.pl umożliwia wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Uporządkowanie całego asortymentu w czytelnych i praktycznych zakładkach nie pozwoli zagubić się podczas buszowania po sklepie, a w razie potrzeby zawsze można skonsultować się z miłym doradcą na infolinii. W poszukiwaniu gorących okazji pomocne będą natomiast publikowane gazetki promocyjne. Ciekawą inicjatywą jest bezpłatny kwartalnik “Natura”. Pełen wartościowych porad, wywiadów oraz nowinek informuje oraz inspiruje. Dostępny zarówno ze strony internetowej jak i w wersji drukowanej. 

Bezpośredni kontakt z klientem to najlepsza metoda na zrozumienie jego potrzeb,  a internet stwarza ku temu doskonałe warunki. Natura wykorzystuje ten kanał nie tylko do sprzedaży, lecz także do komunikacji. Już w 2010 roku uruchomiła fanpage Drogerie Natura na Facebooku, gdzie można zapoznać się z produktami i opiniami o nich, ale także uzyskać poradę czy wziąć udział w organizowanych konkursach i akcjach. A pragnąc jeszcze bardziej docenić swoich Klientów, firma stworzyła dla nich specjalny program lojalnościowy – Klub Natura. Klubowicze, po zarejestrowaniu i otrzymaniu karty, mogą liczyć na wyjątkowe rabaty i nagrody. Uzupełnieniem całej działalności online jest wygodna i użyteczna aplikacja mobilna, dzięki której nie przegapimy żadnych super promocji. A Drogerie Natura nie szczędzą ulg i zniżek, bo najważniejszy jest zadowolony Klient.