Gazetki Rossmann

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Rossmann to jedna z największych sieci drogerii w Europie. Została założona w 1972 roku przez Dirka Rossmanna, a obecnie jej sklepy znajdują się między innymi w Niemczech, Albanii, Czechach, Turcji, na Węgrzec no i również oczywiście w PolsceTu pierwsza placówka Rossmanna zaczęła funkcjonować 23 maja 1993 roku w Łodzi. Również polska siedziba tej drogeryjnej sieci została otwarta w tym mieście 2012 roku. Łodzie znajduje się również główny magazyn firmy, a w Manufakturze w tym mieście funkcjonuje z powodzeniem największy salon Rossmanna w Polsce.

Znane firmy i własne marki 

Obecnie sieć Rossmana liczy w naszym kraju ponad 1200 sklepów i cgle otwierane są nowe zarówno w dużych miastach, jaki i w mniejszych miejscowościach. Świadczy o tym, że nie tylko marka ta ciągle się rozwija, ale również wzrasta liczba klientów korzystających jej oferty. A jest ona niezwykle bogata.

W sklepach sieci Rossman kupić można kilkanaście tysięcy produktów do makijażu, pielęgnacji, higieny, stylizacji włosów, akcesoriów kosmetycznych, detergentów, perfum, czy w końcu żywności na dzieci i niemowląt. znanych i renomowanych marek. Zarówno tych światowych, jak i polskich. Drogerie Rossmann proponują także całą gamę towarów własnych marek, choćby: Isana, Alterra, Lilliputz czy Babydream. Nie odbiegają one jakością od innych kosmetyków, natomiast ich cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi firmami. Rossman to również miejsce, gdzie kupi się produkty sezonowe, na przykład te związane ze świętami. W ofercie nie brakuje artykułów szkolnych i sportowych czy kolekcji projektantów.

Zakupy też w sieci

Marka Rossmann nie ogranicza się jedynie do sklepów stacjonarnych. Oferuje zakupy internetowe w drogerii online. Wszystkie zamówienia odbiera się potem w wybranym sklepie Rossmanna bez stania w kolejce. Jeszcze większym udogodnieniem jest aplikacja mobilna. To ona pozwoli na proste korzystanie z promocji i dzięki niej można też dowiedzieć się o kosmetycznych premierach i zapoznać się z radami dotyczącymi wielu dziedzin życia.

Z aplikacją mobilną taniej i łatwiej

Aplikacja mobilna jest również konieczna do korzystania z interesujących programów lojalnościowych. Jednym z nich jest na przykład Klub Rossmann, dzieki niemu można kupić niektóre produkty nawet o 55 procent taniej lub korzystac z promocji 2 plus 2. Inny program lojalnościowy pod nazwą Rossnę przeznaczony jest do produktów dla dzieci i młodych mam. Z niego można też korzystać po wyrobieniu specjalnej karty. Zarówno z kartą, jak i z aplikacją mobilną można zbierać też punkty, które wymienia się na atrakcyjne rabaty.