Gazetki Abc

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

ABC jest polską siecią handlową powstałą w 2000 roku, funkcjonującą na zasadzie franczyzy. Obecnie w Polsce znajduje się około 8700 sklepów, a od 2012 roku w ponad 800 sklepach powstały małe kąciki gastronomiczne. 

Franczyza 

Franczyza zawierana jest pomiędzy niezależnymi właścicielami sklepów detalicznych a firmą Eurocash. Firma Eurocash jest organizatorem współpracy franczyzowej, której członkowie mają możliwość korzystania z rabatów na zakupy w hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Właściciele sklepów otrzymują także wsparcie w postaci szkoleń marketingowych i organizacyjnych.

Oferta 

W sklepach ABC dostępne są produkty spożywcze, napoje, alkohol, wyroby tytoniowe oraz chemia domowa. Małe kąciki gastronomiczne (tzw. mini bistro) oferują takie produkty gotowe jak: hot dogi, surówki, przekąski, pieczywo czy kawa. Jest to świetna opcja, by przed, po lub nawet w trakcie zakupów urządzić sobie przerwę na szybki posiłek. 

Lokalna społeczność 

ABC dba o swoich Klientów oferując im wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Wiele sklepów posiada stałych klientów od lat, ponieważ sklepy ABC tworzą swego rodzaju lokalne społeczności. Właśnie dlatego w sklepach panuje serdeczna, sąsiedzka, a nawet rodzinna atmosfera. 

Inne usługi 

W sklepach ABC dostępne są również inne usługi. Klienci oprócz zrobienia zakupów oplacą swoje rachunki, doładują telefon oraz odbiorą paczkę. 

Strona internetowa 

Na stronie internetowej sklepu ABC www.abcdlaciebie.sklepyabc.pl istnieje możliwość stworzenia listy zakupów online, wydrukowania jej i zabrania ze sobą na zakupy. Na stronie znajdziemy także zakładkę “ABC gotowania”, w której dostępne są darmowe przepisy na pyszne dania, zupy i desery. Niektóre z przepisów są wysyłane przez Klientów i publikowane na stronie. 

Informator 

Klienci mają możliwość otrzymywania na adres email newslettera z najnowszymi informacjami na temat sklepu i jego produktów. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się zakłada “Wiadomości ABC”, w której znajdują się nowinki dotyczące sklepów. 

Gazetka

ABC co 2 tygodnie wypuszcza nową gazetkę, w której znajdziemy aktualne informacje o dostępnych produktach, przecenach i promocjach. Gazetka jest dostępna zarówno w sklepach stadinaebuch, jak i na stronie internetowej w wersji online.

Konkursy

ABC regularnie organizuje dla swoich Klientów liczne konkursy, w których do wygrania są świetne nagrody finansowe i rzeczowe. Konkursy zazwyczaj polegają na zrobieniu zakupów w jednym ze sklepów ABC i udzieleniu odpowiedzi na proste pytanie.