Gazetki ALDI

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Sieć Aldi ma niezwykle interesującą historię, sięgającą okresów przedwojennych. Niemiecką sieć utworzyli bracia – Karl oraz Theo Albrecht, wpierw – jeszcze przed wojną handlując na straganach, następnie przejmując market spożywczy po rodzicach w miejscowości w Schonnebeck. Wychodzili z niezbyt bogatej rodziny górniczej, w latach wojennych służyli w niemieckiej armii. Pierwszy dyskont utworzyli tymczasem w 1946 roku. Nazwa sieci wychodzi od skrótu Albrecht oraz Discount – ponieważ zbudowali dyskonty spożywcze, jakie wykazały się strzałem w dziesiątkę. Konstruowali blaszane baraki z półkami starając się, aby ceny były jak najmniejsze.

Aldi jako sklep z historią

Aldi – jedna spośród wiodących spółek komercyjnych w Europie, jaka z rodzinnego sklepu stała się światowym przedsiębiorstwem. Jej początki sięgają 1914 roku, gdy to mama dwóch braci, Karla oraz Theo Albrechta, uruchomiła niewielki sklep spożywczy w Essen. Rodzeństwo w 1946 roku przejęło własny interes, natomiast trzy lata później cieszyło się siecią marketów. Firma może pochwalić się więc długą kulturą i bogatą historią. Obecnie tworzy Grupę ALDI Nord, obecną w dziewięciu krajach europejskich, natomiast w Niemczech zajmującą czołowe miejsce pośród marketów dyskontowych.

Propozycja Aldi

Propozycja Aldi to duży oraz podzielony arsenał propozycji w dobrej cenie, co niezwykle doskonale obrazuje każda nowa gazetka Aldi. Odwiedzając sklep możesz wyposażyć się m.in. w różne produkty spożywcze, mrożonki, dobry alkohol, chemię, kosmetyki, natomiast również w multum artykułów okolicznościowych. Wybór składa się przede wszystkim z artykułów konsumpcyjnych od sprawdzonych partnerów oraz znanych wytwórców. Na sklepowych półkach nie brakuje także produktów firm własnych Aldi, jakie doceniane są poprzez klientów za doskonałą jakość oraz korzystną cenę.

Asortyment Aldi – czołowi wytwórcy oraz marki własne

W sklepach Aldi można zakupić wszystko, czemu potrzebujemy do domu. Bogata propozycja artykułów konsumpcyjnych obejmuje także artykuły BIO oraz fit, natomiast również artykuły wegetariańskie, wegańskie, bez laktozy, bez cukru lub bez glutenu. Marka prowadzi sprzedaż świeżych warzyw, owoców i ziół, jak również pieczonego na miejscu pieczywa. Na sklepowych półkach sieci odnajdziemy także dodatki kuchenne, multimedia oraz inne.

Ekologia w ALDI

ALDI dołączyło do grupy spółek, jakie gwarantują, iż dbają o środowisko. Od 2021 roku wszelkie artykuły marki własnej zrobione z drzewa bądź drewnopochodne, proponowane poprzez sieć, będą pochodziły tylko z potwierdzanych źródeł bądź surowców z odzysku.
Dzięki temu spółka będzie mogła zabezpieczać lasy i przeciwdziałać ich wycince.