Gazetki E.Leclerc

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

E.Leclerc to francuska sieć sklepów oraz marketów spożywczo-przemysłowych. Start spółce dał mały dyskont spożywczy otwarty w 1949 roku w Landerneau w Bretanii poprzez Michela Eduarda Leclerca. Po paru latach uruchomiono pierwszy sklep sieci w Paryżu, natomiast w 1964 powstał pierwszy sklep pod szyldem E.Leclerc Do Polski sieć zawitała w 1995 roku za sprawą sklepu na Ursynowie, od tego momentu przyszedł intensywny rozwój firmy na obszarze naszego kraju.

Sklep E.Leclerc

E.Leclerc to francuska sieć marketów spożywczo-przemysłowych, jaka jest na naszym rynku od niemalże 25 lat. Zadaniem E.Leclerc jest zapewnienie klientom dostępu do profesjonalnych produktów w dobrych cenach. Odwiedzając sklepy sieci możesz liczyć na profesjonalną oraz przyjemną obsługę, przestronne, innowacyjne wnętrze i przede wszystkim na duży dobór doskonałej klasy produktu na każdą kieszeń, na jaki gazetka promocyjna E.Leclerc również zakłada dobre upusty.

E.Leclerc – asortyment oraz gazetka promocyjna

Leclerc to intensywnie rozwijająca się francuska sieć handlowa, jaką zapoczątkował niewielki sklepik otwarty w 1949 roku. W Polsce sieć marketów ma 44 super oraz supermarkety oraz chce dalej rozwijać się o następne placówki. Właściciele stawiają sobie za cel usatysfakcjonować konsumentów przez ogromną propozycję wyboru w niezwykle korzystnych cenach. Stawia na pracowników, jacy w specjalistyczny sposób obsłużą chętnych, udzielą danych i szybko skasują twoje zakupy. E. Leclerc to dobre oraz udane zakupy w gwarantowanej niskiej cenie.

Marki własne oraz eksperckie

Sklepy E.Leclerc we własnym asortymencie proponują także artykuły firm własnych. Jedną spośród nich jest wiodąca firma, jaka oferuje pomiędzy innymi produkty konsumpcyjne i chemię gospodarczą. W skład asortymentu wchodzą odmienne pomniejsze firmy tworząc tymże samym grupę szczególnie wybranych artykułów wiodącej marki. Podstawową korzyścią produktów wiodącej marki są doskonała jakość i doskonała cena. Słusznym działaniem ze strony spółki E.Leclerc było również wprowadzenie firmy €.C.O+, której skrót znaczyć ma ekonomię normalnych oszczędności.

E. Leclerc – promocje bez przerwy

E. Leclerc z zasady raz na tydzień wydaje gazetki promocyjne. Różnią się one pomiędzy sobą tematycznie oraz dotyczą podzielonych artykułów: konsumpcyjnych, elektroniki, odzieży i kosmetyków. E. Leclerc może poszczycić się obniżkami cen o 20, 30, natomiast chociażby 50%. Sieć proponuje także oferty typu 2+1. Każdy, kto regularnie odwiedza tą sieć sklepów zauważy, że jest tam mnóstwo promocji.