Gazetki Fresh market

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Freshmarket to polska sieć sklepów oferujących asortyment w postaci produktów spożywczych, kosmetycznych i do gospodarstwa domowego, poszerzony o gotowe dania i ciepłe przekąski. W ofercie firmy znajduje się także szeroki pakiet usług. Pierwszy sklep z sieci Freshmarket został otwarty w Lesznie w 2009. Sieć prowadzona jest przez spółkę Żabka Polska. 

Freshmarket – usługi

Sieć Freshmarket została stworzona w charakterze proximity supermarket. Jej celem jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów mieszkających w pobliskich osiedlach. Firma oferuje nie tylko produkty, ale także szeroki wachlarz usług. W sklepach Freshmarket można wypłacić pieniądze, opłacić bieżące rachunki, zakupić i wysłać kupony Lotto czy nabyć doładowanie do telefonu komórkowego. W większości sklepów dostępne są stoiska FreshCafe, w których można skorzystać z oferty ciepłych napojów i przekąsek.

Działalność firmy

Sklepy z sieci Freshmarket obecne są na polskim rynku od 2009 roku i można znaleźć je aktualnie na obszarze całej Polski. Zwykle są zlokalizowane na osiedlach lub w centrum miasta. Od 2018 roku część sklepów zaczęła przechodzić pod szyld Żabki, jednak pozostałe placówki nadal prężnie funkcjonują. Wszystkie sklepy są czynne przez cały tydzień w godzinach od 7:00 do 23:00 i prowadzone przez ajentów, czyli indywidualnych przedsiębiorców, którzy otrzymują w najem określony sklep z całym jego wyposażeniem.

Lokalne produkty

Sieć Freshmarket wyróżniają na rynku produkty wysokiej jakości od lokalnych dostawców. Firma inwestuje w produkty świeże, które dostarczane są do placówek sześć razy w tygodniu. Są to przede wszystkim owoce, warzywa oraz nabiał. W ofercie sklepu znajdują się także produkty tradycyjne, dostarczane między innymi przez firmę Produkty Klasztorne. W tej kategorii można znaleźć wędliny, konfitury oraz piwa wytwarzane według starych przepisów i receptur. Freshmarket wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów promujących zdrowy styl życia, zamieścił w ofercie sklepu również pieczywo wypiekane na miejscu.

Laureat wielu nagród

Freshmarket jest laureatem licznych nagród, które zostały przyznane sieci w uznaniu dla wysokiej jakości produktów znajdujących się w asortymencie. W 2010 roku sklep otrzymał nagrodę Laur Konsumenta, a rok później został uznany za Market Roku w plebiscycie organizowanym przez Wiadomości Handlowe. Freshmarket otrzymał także tytuły Najwyższa Jakość oraz Złote Godło QI 2011 w tym samym roku. W późniejszym okresie sieć otrzymywała liczne nominacje.