Gazetki Kaufland

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Kaufland jest siecią marketów należących do niemieckiej grupy Schwarz obejmującej również sieć Lidl. Sklepy Kaufland funkcjonują w Niemczech, Chorwacji, Rumunii, Czechach, Bułgarii, na Słowacji oraz niewątpliwie w Polsce. Spółka zatrudnia prawie 150 tysięcy ludzi w blisko 1200 sklepach na świecie. Kaufland to sieć marketów wielkopowierzchniowych o przestrzeni od 2500 do 12000 metrów kwadratowych, w jakich mieści się także mała galeria handlowa.

Zakupy online w Kauflandzie

W tymże momencie Kaufland nie prowadzi sklepu internetowego, tymczasem natomiast, długie godziny otwarcia pozwolą Konsumentom na przystosowanie najodpowiedniejszej dla nich pory na odwiedziny w sklepie stacjonarnym sieci. Wcześniejsze zaznajomienie się z informacjami cenowymi zawartymi w najnowocześniejszej gazetce Kauflandu może tymczasem ułatwić mechanizm zakupowy. Asortyment Kauflandu jest niezwykle podzielony oraz pozwoli na zakup artykułów z rozmaitych półek cenowych.

Kaufland – aktualna propozycja pełna interesujących artykułów

Kaufland zaskoczy Cię rozmaitością artykułów konsumpcyjnych. Odnajdziesz w nim ponieważ dobre zakąski słone, na przykład chipsy, chrupki, krakersy, orzeszki ziemne. Obecna propozycja jest także pełna słodyczy, pośród których reklamą otoczone są czekolady, cukierki, ciastka oraz batony. Kauflanda ulotka przedstawi Ci także obowiązujące ceny gazowanych napojów. Z półek sklepu wybierzesz również dobrą kawę oraz kakao. W gazetce Kauflanda znajduje się również obecna propozycja alkoholi. Ulotka zachęci Cię także do przygotowania czegoś nowego, gdyż niejednokrotnie są w niej krótkie przepisy.

Co odnajdziesz w promocyjnych gazetkach Kaufland?

Gdy np. nadchodząca gazetka reklamowa jest ofertą na Sylwestra oraz Nowy Rok, możesz spodziewać się promocji na na alkohole oraz fajerwerki. Z kolei propozycja edukacyjna – we wrześniu bądź pomiędzy pierwszym natomiast drugim semestrem – to czas promocji na tornistry, produkty papiernicze oraz odzież dziecięcą. Standardem w Kauflandzie są również oferty świąteczne, z przygotowanymi w odpowiednich cenach artykułami klasycznie połączonymi z określoną okazją.

Promocje Kauflandu – zawsze niskie ceny

W Kauflandzie ceny można również zmniejszać poprzez uczestnictwo w programie Payback. Kiedy do niego dołączysz oraz założysz właściwą kartę za zakupy w punktach Kaufland dostaniesz specjalne punkty, jakimi zapłacisz za następne zakupy bądź wymienisz je na doskonałe nagrody. 3 wydane złotówki to 1 punkt Payback. Natomiast najdoskonalsze promocje dostępne są zawsze w nowych gazetkach Kauflandu. Artykuły w mniejszych cenach to zawsze owe, jakie najbardziej przydadzą się nam o konkretnej porze roku lub pozwalają przygotować się na nadchodzące święta.