Gazetki Lidl

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Lidl należy do międzynarodowej grupy, która prowadzi sieć sklepów w Polsce i całej Europie, a ostatnio rozpoczęła działalność również w Stanach Zjednoczonych. Sklepy sieci Lidl oferują produkty spożywcze, kosmetyki oraz chemię domową, w marketach i w sklepie internetowym można znaleźć też sezonowe produkty, tekstylia i artykuły papiernicze.

Lidl: historia i zasięg

Pierwszy sklep Lidl powstał w Niemczech w latach 70. XX wieku. Od 1989 roku sieć zaczęła działalność międzynarodową: markety pod tym szyldem pojawiły się najpierw we Francji. Lidl Polska został utworzony w 2002 roku – pierwszy sklep Lidl w Polsce powstał w Poznaniu, kolejne oddziały pojawiały się szybko w innych miastach Polski. Obecnie jest ich w naszym kraju już ponad 700. Oprócz punktów sprzedaży stacjonarnej Lidl prowadzi też sprzedaż na stronie internetowej.

Co można kupić w sklepie Lidl?

Sklepy stacjonarne Lidl to przede wszystkim markety spożywcze: kupimy w nich setki produktów z działów nabiał, owoce i warzywa, pieczywo, ryby, mięso, słodycze czy napoje. Sieć sklepów dąży do tego, aby oferowane przez nią towary były wysokiej jakości i produkowane w zrównoważony, bezpieczny dla środowiska sposób. Hasłem przewodnim sklepu jest „Więcej na radość z życia”: zgodnie z tą dewizą Lidl chce zapewniać swoim klientom dostęp do produktów w niskich cenach. Sklep internetowy Lidl proponuje z kolei szeroki asortyment produktów dla domu i ogrodu, kupimy tu też narzędzia, akcesoria samochodowe, odzież i buty. Część produktów oferowanych w sklepie online znajduje się sezonowo również w asortymencie sklepów stacjonarnych. Oprócz jedzenia i chemii domowej w supermarketach Lidl można też kupić kosmetyki oraz podstawowe artykuły higieniczne.

Kuchnia Lidla

W ramach produktów i usług oferowanych przez Lidl znajduje się również strona z przepisami kulinarnymi Kuchnia Lidla: we współpracy ze znanymi szefami kuchni Lidl przygotował szereg ciekawych przepisów i wskazówek dotyczących przyrządzania potraw, zostało także wydanych kilka książek kucharskich, które klienci mogli nabywać za punkty otrzymywane wcześniej przy zakupach.

Aplikacja Lidl Plus: korzyści

Sklepy Lidl proponują swoim klientom dołączenie do programu lojalnościowego Lidl Plus. Członkostwo w nim łączy się z możliwością uzyskiwania dodatkowych rabatów i kuponów, osoby posiadające aplikację są też na bieżąco informowane o ciekawych ofertach promocyjnych sklepu i mogą brać udział w atrakcyjnych konkursach i loteriach. Mając aplikację Lidl Plus, klient ma również do dyspozycji dłuższy czas na dokonanie zwrotu artykułów przemysłowych.