Gazetki Makro

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Makro jest jedną spośród najnowocześniejszych oraz najlepiej rozpoznawalnych samoobsługowych hurtowni produktów gastronomicznych oraz biurowych w Polsce. Propozycja Makro wyznaczona jest zwłaszcza do inwestorów oraz ludzi interesu. Sieć jest częścią jednego spośród najważniejszych międzynarodowych koncernów handlowych METRO Group.

Makro: historia spółki

Polskie Makro to sieć niemieckich hurtowni samoobsługowych dla inwestorów, istniejąca w odmiennych krajach Europy pod nazwą Metro Cash & Carry oraz należąca do Metro Group. Pierwsza hurtownia Metro/Makro powstała w 1964 roku w Mülheim w Niemczech oraz niezwykle łatwo zyskała powodzenie niemieckich klientów, ponieważ tylko po czterech latach, rozpoczęła się ekspansja na odmienne regiony. Pierwsza hurtownia MAKRO poza granicami Niemiec powstała tymczasem w Amsterdamie w 1968 roku, natomiast za następne dwa lata Makro powstało także w Belgii.

Hurtownia Makro

Makro, dokładnie Makro Cash and Carry, to niemiecka sieć hurtowni samoobsługowych, jakiej usługi wyznaczone są przede wszystkim do posiadaczy spółek z dziedziny gastronomicznej oraz komercyjnej. Ze względu na wygląd oraz działalność, spółka Makro kwalifikowana jest do grup Supermarkety. Na dzień obecny spółka może pochwalić się określeniem ogromnego przedsiębiorcy z dużą liczbą 40 tys. produktów i 29 halami na obszarze całego kraju. Zadaniem Makro jest dostarczanie naszym inwestorom oraz ludziom interesu usług najdoskonalszej klasy w konkurencyjnych cenach.

Co można zakupić w Makro?

Makro to jedna spośród najchętniej odwiedzanych hurtowni na obszarze naszego kraju, co nie jest niczym dziwnym. Propozycja Makro jest ponieważ niezwykle zróżnicowana, tymczasem artykuły wyróżniają się doskonałą klasą. To powoduje, iż propozycje firmy są w stanie podołać wymaganiom chociażby najbardziej potrzebujących konsumentów. Na asortyment dostępny w sklepie składają się spełniająca największe kanony żywność – pomiędzy innymi warzywa oraz owoce, mięso, ryby, owoce morza, słone zakąski lub słodycze, produkty biurowe – potrzebne podczas normalnej pracy lub kosmetyki łazienkowe.

Aplikacja mobilna Makro

Od niedawna hurtownie Makro proponują własnym konsumentom aplikację mobilną, jaka zapewnia im dużo nowych zalet. Aplikacja pozwoli pomiędzy innymi na skanowanie kodów kreskowych artykułów oraz proste porównywanie cen. Zapewnia także dostęp do obecnych gazetek promocyjnych i specjalistycznych upustów dostępnych jedynie dla jej właścicieli. Natomiast najistotniejszą funkcją aplikacji zdaje się być mobilna karta Makro dzięki, której konsumenci nie muszą pamietać już o tejże plastikowej aby móc zrobić zakupy w hurtowni.