Gazetki Mila

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Mila to sieć sklepów wielobranżowych, których głównym celem jest obecność na małych osiedlach – tak, aby być jak najbliżej konsumentów. Sieć ta powstała w 2015 roku, kiedy to odłączyła się od znanej polskiej sieci sklepów Polo Market. W dzisiejszych czasach w Polsce jest obecnych ponad 200 sklepów Mila, a główne obszary działalności sieci to m.in. województwa: mazowieckie, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, świętokrzyskie oraz śląskie. 

Slogan, który przyciąga klientów

Każda sieć sklepów ma swój slogan, lecz to właśnie hasło sieci Mila – “Zakupy aż miło” – najbardziej odzwierciedla charakter zakupów oraz atmosferę w tych sklepach. Sklepy tej sieci mają szeroki zakres asortymentu, dzięki czemu można dokonać w nich kompleksowych zakupów. Dzięki poszerzaniu asortymentu, a także liczby sklepów w Polsce – delikatesy Mila wychodzą na przeciw wielu klientom, którzy lubią robić zakupy niedaleko od swojego miejsca zamieszkania. 

Gazetki promocyjne

Jak każda sieć sklepów wielobranżowych, tak również Mila wydaje regularnie swoje gazetki promocyjne. Znajduje się w nich szeroki wybór wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnych cenach. Wśród produktów tych można wymienić m.in. świeże mięso i wędliny, nabiał, owoce i warzywa, sery, słodycze, pieczywo czy świeże ciasta. Warto jednak podkreślić, iż w sklepach sieci Mila można również znaleźć szeroki zakres artykułów kosmetycznych oraz z dziedziny chemii gospodarczej. To wszystko sprawia, że robiąc zakupy w tej sieci sklepów, jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć nasze mieszkanie we wszystkie potrzebne produkty. Dzięki bardzo atrakcyjnym promocjom zawartym w gazetkach promocyjnych ich regularne śledzenie przyczynia się do zaoszczędzenia całkiem sporej sumy na zakupach produktów wysokiej jakości. 

Jakość jest najważniejsza

Delikatesy Mila dbają o to, aby ich produkty cechowały się jak najwyższą jakością. Warto zauważyć, iż Mila jako nieliczna sieć sklepów wielobranżowych posiada w swojej ofercie wypiekane na miejscu (nie z produktów mrożonych) świeże pieczywo. Marka własna delikatesów o nazwie “Smak tradycji” jest stale rozwijana, a pod jej szyldem można spotkać wędliny z wysoką zawartością mięsa, poddane naturalnej obróbce wędzenia oraz oparte na staropolskich recepturach. Z racji mody na “zdrowe produkty” sieć sklepów zdecydowała się na wprowadzenie “zielonej półki”, na której znajdują się najwyższej jakości naturalne towary. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla osób pragnących zdrowo się odżywiać. Znajdziemy tam produkty oznaczone napisami “fit”, “vege”, czy też “bio”.