Gazetki Netto

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Netto to sklepy należące do duńskiej sieci handlowej, które obecne są na polskim rynku od 25 lat. Marka odniosła spory sukces i aktualnie zajmuje wysoką pozycję wśród sprzedawców detalicznych w Polsce. W skład Netto Polska na dzień dzisiejszy wchodzi blisko 1400 sklepów, w tym Sailing, Fotex i Bilka. Przy każdym z nich znajduje się duży parking, ułatwiający komfortowe zakupy. Pierwszym sklepem sieci Netto w naszym kraju był obiekt zlokalizowany w Szczecinie, ale obecnie marka jest już znana w całej Polsce. Według koszyka cenowego dla portalu dlahandlu.pl siec sklepów Netto jest najtańszą siecią dyskontową na polskim rynku.

Marki własne produktów w sklepach Netto

Jak większość sieci sklepów, również Netto stworzyło produkty własnej marki oraz ekskluzywne towary Premieur. Pod własną marką sieć oferuje produkty regionalne, skandynawskie specjały oraz artykuły spożywcze codziennego użytku. Produkty marki własnej Netto wytwarzane są zgodnie z zasadą “Netto – więcej za mniej” i wyróżniają się wysoką jakością oraz najlepszymi cenami na rynku.

Gazetki Netto

Sieć Netto troszczy się o swoich klientów, przygotowując cotygodniowe gazetki. W asortymencie sklepu znajdują się artykuły dla całej rodziny. Oferta sklepu dzieli się na dwie części – gazetka spożywcza oraz gazetka non food. W pierwszej znajdują się aktualne promocje na artykuły spożywcze, a druga prezentuje ofertę artykułów gospodarstwa domowego, produktów dla majsterkowiczów, dzieci, a także asortyment przygotowany specjalnie z myślą o seniorach.

Bony towarowe zamiast premii gotówkowej

Sklepy Netto, chcąc sprostać potrzebom swoich klientów, przygotowały specjalne bony towarowe, które będą stanowić doskonały prezent dla pracowników lub kontrahentów. Za pomocą bonów pracodawca będzie mógł docenić podwładnych, jednocześnie ich motywując. Bony można zrealizować w ponad 360 sklepach na terenie całego kraju. Do ich walorów należy zaliczyć zakup promocyjnych towarów, długi czas ich realizacji oraz brak opodatkowania VAT. Ponadto, bony towarowe pozwolą na zakup idealnych prezentów na każdą okazję.

Karta klienta z limitem kredytowym

Warto wspomnieć również o karcie klienta z limitem kredytowym, która umożliwia odroczenie płatności za firmowe zakupy w sklepach Netto. Oferta skierowana jest do przedstawicieli samorządów, jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli, instytucji, organizacji pozarządowych oraz właścicieli firm. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, należy wypełnić tylko krótki formularz, który otwiera konto z limitem kredytowym.