Gazetki Polomarket

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

POLOmarket to polska sieć sklepów spożywczych, która powstała w 1997 roku. Początkowo marka posiadała na terenie Polski jedynie 27 sklepów. Obecnie jest ich już prawie 280, a według badań firmy, sklepy te odwiedza miesięcznie aż 9 mln klientów w całym kraju. Siedziba spółki znajduje się w Giebni k. Pakości w województwie kujawsko-pomorskim. Tam też mieści się centrum logistyczne. Centrum magazynowe zlokalizowane jest również w mieście Kłobuck w województwie śląskim. 

Misja spółki 

Misją Polomarket Sp. z o.o. jest tworzenie sklepów przyjaznych, czyli takich które Polacy będą chętnie odwiedzać podczas codziennych zakupów. Firma zatrudnia wykwalifikowany personel oraz dba o ład i porządek. Układ sklepów jest opracowany w taki sposób, aby zakupy były intuicyjne, łatwe i przyjemne. Ponadto firma od początku istnienia swojej działalności ma również misję społeczną. Spółka wspiera kilkanaście domów dziecka i ośrodków pomocy. Przez cały rok firma wysyła paczki dla dzieci oraz organizuje dla nich konkursy, podczas których mogą one zaprezentować swoje umiejętności i talenty.

Oferta marki 

Sklepy POLOmarket są przestronne, a towar na półkach rozmieszczony w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu każdy klient wie, gdzie szukać konkretnych produktów. Na terenie sklepów widnieją stosowne oznaczenia, które ułatwiają odnajdowanie towarów w promocji. W ofercie sklepów tej spółki znajdują się wszystkie niezbędne produkty do prowadzenia gospodarstwa domowego. We wszystkich placówkach znaleźć można świeże warzywa i owoce, pieczywo wypiekane na miejscu i sprowadzane z lokalnych piekarni, wędliny, mięsa, nabiał itp. Produkty dostępne są w formie paczkowanej oraz na wagę. 

Współpraca z renomowanymi dostawcami

Większość produktów znajdujących się w sieci sklepów POLOmarket pochodzi od polskich producentów, rolników, sadowników i hodowców. Marka współpracuje z wieloma renomowanymi producentami, którzy produkują również żywność niezawierającą GMO i tworzoną bez wykorzystywania roślin modyfikowanych genetycznie.

POLOkarta lojalnościowa

Od 2016 roku klienci sklepów POLOmarket mogą poprosić o wydanie POLOkarty. Klienci objęci programem lojalnościowym są wówczas uprawnieni do korzystania z promocji dedykowanych wyłącznie dla klientów posiadających karty. POLOkartę można wyrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. 

Moje Rachunki

POLOmarket oferuje swoim klientom wiele usług dodatkowych. Jedną z nich jest na przykład usługa Moje Rachunki, która pozwala opłacać w sklepach rachunki za prąd, gaz, usługi telekomunikacyjne itp. Jest to duże udogodnienie dla wszystkich osób, które nie korzystają z bankowości internetowej i nie posiadają w pobliżu punktu pocztowego.