Gazetki Stokrotka

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Stokrotka to polska sieć sklepów spożywczo – przemysłowych. Powstała w 1994 roku w Lublinie i od tego czasu sukcesywnie się rozwija.  W 2013 roku utworzyła swoją sieć logistyczną, co jest ogromnym sukcesem marki. Sklep łączy w sobie cechy supermarketu i dyskontu. W kwietniu bieżącego roku stokrotka otworzyła sklep internetowy. Obecnie sieć ma placówki na terenie całego kraju.

Świeżość na uwadze mamy

To główne hasło marketu stokrotka. I świetnie do niego pasuję. Zawsze można tam znaleźć znamienity wybór warzyw i owoców, wszystkie najwyższej jakości. Pieczywo jest codziennie przewożone do sklepu, tak by zawsze w ladzie były wszystkie potrzebne produkty i były one świeże. W sklepach można kupić pieczywo również z lokalnych piekarni. Dodatkowo w stokrotce zawsze jest duży wybór mięsa i wędlin oraz ryb. Wszystko to podaje sprzedawca, zza lady. Można również kupić świeże sałatki różnego rodzaju, również zza lady, więc każdy może znaleźć produkty dla siebie. 

Wybór produktów

Stokrotka ma w swojej ofercie produkty wielu znanych marek. W sklepie tej sieci można kupić praktycznie wszystko. Jest tam duży wybór świeżej żywności, produktów spożywczych, środków czystości, produkty dla dzieci, a także artykułów przemysłowych, m.in. zabawki, tekstylia, książki. W stokrotce również znajduję się regał ze zdrową żywnością, znajdują się na niej produkty wegańskie, ale również pozbawione jakiegoś składnika pokarmowego (np glutenu). 
Stokrotka ma też ogromny wybór produktów marek własnych. Są one w stosunkowo dobrych cenach,a jeśli chodzi o smak,to jest wysokiej jakości. 

eSklep

Od kwietnia 2020 roku zakupy w sklepach stokrotka można robić również przez internet. Strona jest stworzona w prosty sposób, by intuicyjnie można było dokonywać zakupów. Na początku trzeba wybrać miasto i punkt, a później wystarczy zapełnić wirtualny koszyk potrzebnymi produktami. Można również kupować świeże, wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę. 
Jest to bardzo dobry sposób robienia zakupów, można przy tym zaoszczędzić czas, a na stronę wejść w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. 

Promocje i loterie

Co jakiś czas stokrotka organizuję konkursy z ciekawymi nagrodami. Oprócz tego klienci podczas zakupów mogą korzystać z promocji w postaci zbierania znaczków na serie specjalne produktów. Są to artykuły używane na co dzień, takie jak naczynia kuchenne, zatem warto brać udział w promocjach, bo przy okazji codziennych, nawet drobnych zakupów można uzbierać naklejki, które warto później wymienić na wybrany przez siebie produkt.