Gazetki TESCO

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Tesco Supermarket to sieć sklepów, której nikomu w Polsce nie należy przedstawiać. Owa brytyjska spółka zaczęła własną działalność już w 1929 roku, zapewniając konsumentom dostęp do wszelkich artykułów, jakie powinny odnaleźć się każdym gospodarstwie domowym. Dbałość o zadowolenie klientów, jacy korzystają z oferty Tesco, towarzyszy spółce prawie niezmiennie od tamtych lat oraz to właśnie ona stała się filarem działalności sieci. Wraz z następnymi latami Tesco zdążyło opanować nie jedynie całą Wielką Brytanię, lecz także cały stary kontynent, natomiast w 1998 roku uruchomiono pierwsze placówki w Polsce.

Marki własne

Jako ogromna sieć, Tesco promuje także marki własne, jakich paleta jest niezwykle duża. Odnajdziemy pośród nich produkty spożywcze, napoje, chemię gospodarczą oraz kosmetyki, zabawki lub artykuły na grilla. Marki własne Tesco to nie jedynie najatrakcyjniejsza cena, lecz także najwyższa jakość oraz gwarancja przyjemności. Nie wolno zapomnieć również o dynamicznie rozwijającej się firmie tekstylnej F&F, której stoiska odnajdziemy w większych sklepach Tesco. F&F proponuje dobrej klasy odzież oraz akcesoria dla pań, panów i dzieci.

Tesco – dla klientów

Marka Tesco to dla konsumentów nie jedynie duży dobór asortymentu, lecz również szereg specjalnych usług. Prócz Tesco online funkcjonującego w 12 aglomeracjach, konsumenci mogą skorzystać z Tesco Finanse, programu lojalnościowego, bistro lub foto usług. Zarówno oferowane artykuły, jak również oferowane usługi są najdoskonalszej klasy, co wypływa z misji oraz wartości spółki polegającej na dbaniu o własnych konsumentów lepiej każdego dnia. Firma co pewien czas wprowadza na rynek kolejne działania, jakie mają poprawić robienie zakupów w tak ogromnych sklepach, jakimi są poniektóre placówki Tesco. Gazetka promocyjna to jedno, ponieważ pozwoli zaplanować zakupy oraz nie błąkać się godzinami po całym sklepie, natomiast do dyspozycji mamy coś więcej. Niewielką, dobrą rewolucją było m.in. otwarcie kas samoobsługowych, w których konsument mógł sam do końca wykonać mechanizm zakupów, włączając w to kasowanie oraz ładowanie artykułów i własną realizację płatności.

Tesco -dlaczego warto robić tutaj zakupy?

Tesco znajduje się w większości polskich miast, natomiast jego godziny otwarcia są odpowiednie dla konsumentów. Nowa gazetka Tesco jest zawsze dostępna na stronie internetowej, dzięki czemu przed zakupami możesz zaznajomić się z obecnie działającymi promocjami. Ich wybór charakteryzuje się najdoskonalszą klasą, interesującymi cenami i dużym doborem firm. Również promocje Tesco są systematycznie modyfikowane, co pozwoli dopasować propozycję do każdego konsumenta, żeby mógł skorzystać z obniżek na interesujące go artykuły.