Gazetki Topaz

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Topaz to sieć marketów otwarta w 1993 roku poprzez Zbigniewa Paczóskiego w Sokołowie Podlaskim. Początkujący inwestor najpierw zaopatrywał najbliżej mieszkających konsumentów w główne produkty spożywcze oraz higieniczne, lecz już parę lat później jego własny interes rozrósł się do przeszło stu marketów umieszczonych w centralnej Polsce. Firma Topaz łączy nie jedynie punkty handlowe proponujące produkty spożywcze. To również spółka mająca stacje benzynowe, punkty gastronomiczne, browar restauracyjny, galerie handlowe i inwestycje deweloperskie.

Krótka historia

Sieć marketów Topaz powstała w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim oraz tu znajduje się podstawowa siedziby spółki. Jej posiadacz – Zbigniew Paczóski – rozpoczynał działalność od jednego marketu spożywczego przy ul. Kolejowej, jaki działa do teraz. Z czasem pojawiły się następne placówki handlowe w bliskich miastach. W tejże chwili pod szyldem Topaz oraz Topaz Express (więc sieci franczyzowej) funkcjonuje już około 80 marketów. Firma obecna jest w czterech województwach – mazowieckim, podlaskim, lubelskim i warmińsko-mazurskim.

Sklepy Topaz

Topaz to sieć marketów spożywczych będąca już od 1993 roku. Markety Topaz to specjalistyczny zespół, duży wybór, sprawdzeni dostawcy, miła atmosfera, doskonała jakość produktów i korzystne ceny. Odwiedź najbliższy sklep Topaz oraz ciesz się smacznymi wędlinami, mięsami oraz rybami, chrupiącym pieczywem, smacznymi sokami, zdrowymi artykułami nabiałowymi, świeżymi owocami oraz warzywami i wielu innymi artykułami niezbędnymi do zrobienia dobrego obiadu oraz kolacji.

Propozycja Topaz

Propozycja Topaz to duży oraz bogaty asortyment artykułów, jakie spełnią wymagania nawet najbardziej potrzebujących konsumentów. Co więcej, produkty dostępne w sklepach zawsze proponowane są w korzystnych cenach. Sklepy sieci to oczywiście miejsce z artykułami na każdą kieszeń, czemu dowodzi najlepiej obecna gazetka Topaz. Każdego dnia w sklepach Topaz możesz więc wybierać w dużej ilości produktów spożywczych – zarówno świeżych, sprowadzanych od lokalnych dostawców, jak również paczkowanych od zdecydowanie najlepszych wytwórców.

Topaz – promocje

Topaz proponuje własnym konsumentom niezwykle atrakcyjne artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Topaz ma własną gazetkę promocyjną, z jakiej dowiemy się o najnowszych oraz najlepszych promocjach. Konsumenci mogą wyposażyć się w Kartę Stałego Klienta, jaka uprawnia do zbierania punktów, jakie możemy potem zamienić na rabaty na własne zakupy. Właściciele karty mogą brać udział w loteriach o cenne nagrody.