Gazetki Bonprix

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Bonprix to niemiecka marka odzieżowa, która powstała w roku 1986. Główna siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Przez ponad trzy dekady działalności firma wkroczyła również na rynki zagraniczne. W chwili obecnej Bonprix jest prężnie działającym międzynarodowym domem mody, który prowadzi sprzedaż głównie wysyłkowo. Z aktualną ofertą marki możesz zapoznać się w regularnie publikowanym katalogu albo na stronie internetowej.

Historia marki

Firma Bonprix została założona jako spółka-córka niemieckiego koncernu Otto Group. Początkowo team wysyłkowego domu mody składał się z zaledwie 10 osób. Pierwszy katalog miał jedynie 32 strony. Oferta firmy przypadła do gustu niemieckiej klienteli, marka Bonprix zaczęła się dynamicznie rozwijać. Już w roku 1991 firma zaczęła sprzedaż zagraniczną – we Francji i w Polsce.  Przełomem w działalności firmy Bonprix był rok 1997, kiedy to zaczął działać sklep internetowy Bonprix.de. 2 lata później został otwarty pierwszy stacjonarny sklep Bonprix w Hamburgu.  

Jak można kupić produkty firmy Boprix?

Obecnie firma Bonprix nadal koncentruje się na sprzedaży wysyłkowej. Jednak posiada także liczne sklepy stacjonarne w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Włoszech. Szacuje się, że około 50% zamówień firmy składanych jest przez Internet. Strony internetowe firmy odwiedzane są każdego miesiąca przez ponad 7 mln użytkowników. Nadal dużą popularnością cieszą się tradycyjne katalogi Bonprix. W tej chwili katalogi te nie przypominają jednak dostępnych kiedyś gazetek. Standardowy katalog prezentujący pełną ofertę firmy ma ponad 200 stron.

Asortyment marki Bonprix

Firma Bonprix stara się oferować swoim klientom codzienną modę bazującą na najnowszych trendach. Dużym atutem produktów oferowanych przez Bonprix jest ogromna różnorodność – dostępne są kolekcje w różnych stylach i bardzo szerokiej rozmiarówce. W tej chwili Bonprix posiada pięć marek własnych. Każdego miesiąca wprowadzana jest nowa kolekcja . Od 2009 marka prowadzi akcję „Bonprix – it’s me”, której celem jest podkreślenie, że w ofercie Bonprix każdy, niezależnie od płci i wieku, znajdzie ubrania dla siebie. Warto zaznaczyć, że asortyment Bonprix to nie tylko odzież, ale również tekstylia i akcesoria przeznaczone do użytku w gospodarstwie domowym.

Bonprix w Polsce

Jak wspomnieliśmy, odzież niemieckiej marki Bonprix można zamówić w Polsce już od lat dziewięćdziesiątych. Polska siedziba firmy zlokalizowana jest w Łodzi. Póki co w naszym kraju nie ma sklepów stacjonarnych Bonprix. Najpopularniejszym kanałem dystrybucyjny marki Bonprix na polskim rynku jest sklep internetowy. Online możesz zamówić odzież damską od rozmiaru 32 do 58, modę męską, ubrania dziecięce, obuwie, akcesoria do domu itd.