Gazetki Deichmann

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Deichman to znana w wielu krajach niemiecka marka obuwnicza, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży butów dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W salonach znajdziemy także różnego rodzaju galanterię i dodatki. Marka jest znana i ceniona szczególnie ze względu na bardzo dobry stosunek jakości produktów do ich ceny. 

Deichman – historia marki

Historia marki rozpoczyna się na terenie Zagłębia Ruhry. To właśnie tam w 1913 roku szewc Heinrich Deichmann założył swój niewielki zakład połączony ze sklepem obuwniczym. Ta lokalna inicjatywna z biegiem lat zamieniła się w rodzinny biznes, a syn pana Heinriecha rozpoczął otwieranie kolejnych sklepów w sąsiednich miastach. Idea, jaka przyświecała rodzinie Deichmann opierała się na chęci dostarczania niezamożnej części społeczeństwa dobrych jakościowo burów. Ekspansja sieci sklepów rozpoczęła się w latach ’70 XX wieku, a obecnie salony znajdują się w ponad dwudziestu krajach całego świata.

Deichman – najnowsze trendy w dobrej cenie

Marka Deichmann charakteryzuje się doskonałym dopasowaniem sprzedawanego obuwia do aktualnych trendów modowych. Trendsetterzy marki dbają o to, aby buty sprzedawane w salonach były nie tylko szeroko dostępne, ale także modne i zgodne z aktualnymi trendami. 

Produkty marki dostosowane są do wszystkich członków rodziny, a także do odpowiedniej pory roku i okazji. Dlatego w salonach Deichmann znajdziemy nie tylko buty na co dzień, ale także modele sportowe, wyjściowe, a także klasyczne, zimowe czy miejskie. Różnorodny asortyment sprawia, że w sklepach zakupy może robić cała rodzine – niezależnie od okazji i gustu.

Nowoczesny design, doskonałej jakości materiały oraz duża dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne butów sygnowanych marką Deichmann. Różnorodność i aktualne trendy przyciągają do salonów coraz więcej klientów. 

Deichman – czym się wyróżnia?

Marka Deichmann wyróżnia się spośród innych salonów obuwnuczych nie tylko doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Firma dba także o jak najwyższy poziom obsługi klienta, co zostało docenione wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Deichmann dba także o prawidłową ekspozycję swoich towarów oraz przestronność salonów, dlatego sklepy marki są łatwo rozpoznawalne i chętnie odwiedzane. 

Liczne bonusy, rabaty oraz karta stałego klienta zachęcają do zakupów w sklepach stacjonarnych oraz sklepach online. Gwarantuję one rabaty i promocje, a także bezproblemowe zwroty oraz wymianę towarów. 

Marka Deichmann realizuje także wiele projektów pomocy dla mieszkańców krajów rozwijających się.