Gazetki Kik

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

KIK jest niemiecką siecią marketów, jaka proponuje własnym konsumentom odzież i różne produkty gospodarstwa domowego. Spółka funkcjonuje na rynku niemieckim od przeszło 20 lat, tymczasem pierwszy sklep w Polsce pojawił się w 2012 roku. Z usług sieci KIK można również korzystać na obszarze sześciu pozostałych europejskich państw: Austrii, Słowenii, Czech, Chorwacji, natomiast również na Słowacji oraz Węgrzech.

Sklep Kik – ogromny wybór dla każdego

Kik to sieć marketów występujących na obszarze całej Polski oraz w pozostałych państwach pobliskich, takich jak Niemcy lub Czechy. Konsumenci odwiedzający zarówno stacjonarny sklep Kik, jak również www.kik.pl sklep internetowy wiedzą, iż zawsze mogą liczyć na duży wybór oraz ogromny dobór oferty ubrań i dodatków dla całej rodziny. Sklep przypadnie do gustu również osobom, jakie poszukują ubrania w większych rozmiarach, gdyż także takich nie brakuje w kolekcji kik.pl. Dewizą, która przyświeca spółce, jest Doskonała moda oraz dodatki po niskich cenach. Widząc gazetkę promocyjną KiK ciężko się z tymże nie zgodzić. Odzież kobiecą oraz męską, natomiast również ubrania dziecięce w KiK odnajdziemy zakupimy już za parę złotych. Obecną propozycję sklepu należałoby sprawdzać w aplikacji Moja Gazetka, żeby nie przeoczyć najdoskonalszych możliwości. KiK nie ma programu lojalnościowego dla konsumentów, natomiast zważywszy na sięgające daleko w przyszłość plany rozwoju na naszym rynku, karta lojalnościowa KiK wydaje się być doskonałym wyjściem.

#LoveKik

Firma Kik z przeznaczeniem prowadzi również własne social media. Należałoby zajrzeć na profil firmy w powszechnym serwisie Instagram. Odnajdziemy tam stylizacje przygotowane z zastosowaniem artykułów Kik, informacje o promocjach i multum modowych inspiracji. Teraz firma Kik prowadzi konkurs na najdoskonalsze zdjęcia z zastosowaniem artykułów dostępnych w sklepach. Aby wziąć udział w zabawie starczy oznaczyć własne zdjęcie, na jakim musi odnaleźć się choć jeden artykuł z asortymentu sklepu Kik hashtagiem #lovekik i nazwą profilu @kik.polska.

KiK – czemu należałoby zaznajomić się z ofertą tego sklepu?

KiKa gazetka jest wydawana systematycznie oraz należałoby dokładnie ją przeglądać. Zapoznasz się dzięki niej z obowiązującą propozycją marketu, której część jest uzależniona od sezonu. W sierpniu znajdziesz na półkach sklepu doskonałej klasy odzież dziecięcą, jaka doskonale sprawdzi się do szkoły. W stałej ofercie nie brakuje także zabawek dobrych do podarowania dziewczynie bądź chłopcu z okazji urodzin. Propozycja KiKa jest pełna kolorowych papierów dekoracyjnych oraz toreb, dzięki którym prezent piękniej się zaprezentuje.