Gazetki TXM

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Textil Market to sieć dyskontów odzieżowych należąca do firmy ADESSO, w jakich za niewielką cenę kupimy popularne ubrania. Sieć jest niezwykle rozbudowana – ma już 300 marketów w całej Polsce, w większości usytuowanych w miejscowościach do 50 tysięcy ludzi. W 2014 roku uruchomiła własny pierwszy sklep na Słowacji. Centrala spółki znajduje się w Andrychowie, natomiast w jej strukturach odnalazło już zatrudnienie przeszło 1500 ludzi. W placówkach Textil Marketu można zakupić zarówno odzież męską, damską, dziecięcą, jak również kosmetyki, dodatki i elementy urządzenia pomieszczeń.

TextilMarket

Textil Market to sieć marketów i e-shop proponujących przede wszystkim odzież damską, męską oraz dziecięcą – chociażby dla tychże najmniejszych. Przedsiębiorstwo Textil Market co tydzień nadchodzi z kolejną propozycją oraz wyprzedażą. Na pewno każdy odnajdzie to, czego dokładnie poszukuje – mnósto żakietów, spodni, kurtek, bluz, topów, swetrów, płaszczów i wszystkiego typu akcesoria – szaliki, chusty, czapki itp. Mamy nie muszą się bać o zdrowie własnych małych, spółka Textil Market skupia się na najdoskonalszej klasie odzieży dla dzieci. Należałoby wspomnieć, iż Textilemarket to firma odpowiedzialna społecznie. Od lat systematycznie wspomaga fundację Happy Kids, jaka zajmuje się tworzeniem rodzinnych domów dziecka. Gwarantuje również, iż ponad 60% oferowanego asortymentu to artykuły rodzimego źródła, wspomagając polską gospodarkę. W zestawieniu z doskonałej klasy obsługą, działania owe doprowadziły do zdobycia w 2017 roku Godła Dobrej Marki.

Najdoskonalsze okazje w gazetce TXM

Pragniesz ożywić własną garderobę? Natomiast może Twoje dziecko wyrosło już z ubrań oraz musisz zakupić mu kolejne, natomiast nie chcesz przepłacać? Sprawdź, jakie promocje kryje gazetka Textil. Niewielkie ceny na obuwie oraz ubrania spowodują, iż i Ty, oraz Twoja pociecha będziecie mogli cieszyć się nowymi stylizacjami bez szwanku na swym budżecie. Uwielbiana poprzez konsumentów z całej Polski firma to doskonałe miejsce na popularnych, komfortowych oraz dobrych gatunkowo ubrań w niewielkich cenach. Dzięki gazetce promocyjnej z ofertą TXM odnajdziesz najdoskonalsze rabaty bez wychodzenia z domu.

Kupuj online

TXM Textilmarket ma również własny serwis i sklep internetowy wraz z outletem. W sklepie internetowym konsumenci odnajdą szeroki wybór ze sklepów stacjonarnych, informacje o nowościach, różnego typu informacje, i przejrzą obowiązującą gazetkę promocyjną. Z przeznaczeniem wykorzystają również z wyszukiwarki marketów. Zakupowe zamówienia realizowane są poprzez spółki kurierskie bądź odbierane samodzielnie poprzez klientów w swobodnie wskazanym markecie na obszarze Polski.