Gazetki Kakto

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Kakto to firma zajmująca się sprzedażą wszelkiego rodzaju sprzętów RTV i AGD. Działa ona jako podmiot podległy Grupie AB. Jest to jeden z wiodących dystrybutorów sprzętów AGD, RTV i IT. Swoją działalność prowadzi głównie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Kakto istnieje na polskim rynku już od 2014 roku. 

Oferowany asortyment

W sklepach Kakto oferowana jest pełna gama sprzętów RTV i AGD. Wśród nich klienci znajdą urządzenia takie jak telewizory, sprzęty do fotografowania, telefony komórkowe i smartphony, zmywarki, pralki, okapy kuchenne, piekarniki, komputery stacjonarne i laptopy, nawigacje GPS, a także kosiarki ogrodowe. Każda z kategorii produktów dostępna jest w szerokim wachlarzu cenowym. Takie rozwiązanie gwarantuje dostępność produktów dla klientów posiadających wysoce zróżnicowane możliwości finansowe. Dodatkowo szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Sieć sklepów Kakto

Sieć sklepów Kakto składa się z ponad 260 placówek oferujących produkty przydatne w pracy, domu i ogrodzie. Działa ona w oparciu o system franczyzowy, dzięki czemu stale rozwija swoją strukturę organizacyjną na polskim rynku. Poprzez zapewnienie franczyzobiorcom fachowego wsparcia w ramach działań marketingowych oraz usługowych, umożliwiono marce dynamiczny rozrost i stałe poszerzanie zasięgu terytorialnego prowadzonej działalności.

Jednostki zajmujące się sprzedażą w ramach tej marki zapewniają szeroki asortyment dostępny w zróżnicowanych poziomach cenowych, dzięki czemu zyskują one coraz większą sympatię i popularność wśród klientów. Dodatkowo profesjonalna obsługa, która na pierwszym miejscu stawia dobro konsumentów, gwarantuje ich zadowolenie i w konsekwencji powoduje powroty po kolejne zakupy. Sklepy Kakto dopuszczają także możliwość sprzedaży oferowanych przez siebie produktów po cenie rozłożonej na dogodne dla kupujących raty, co skutecznie zachęca do nabywania asortymentu klientów, którzy w danym momencie nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi.

Sprzedaż internetowa

Uzupełnieniem sklepów działających stacjonarnie jest sprzedaż prowadzona za pośrednictwem strony internetowej www.kakto.pl. Zakupy dokonane przy pomocy tej platformy sprzedażowej wysyłane są do kupujących w ciągu 24 godzin od dokonania zamówienia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dostarczenia sprzedanych produktów bezpośrednio do stacjonarnego punktu sprzedaży. W takim wypadku odbiór przesyłki jest całkowicie bezpłatny. Sklepy internetowe Kakto współpracują także z takimi firmami przewozowymi jak InPost, DHL, DPD i GLS, dzięki czemu kupujący mogą zamówić produkty do całodobowych paczkomatów lub innych wskazanych przez siebie lokalizacji.

Kontakt ze sklepem

Na oficjalnej stronie internetowej Kakto można znaleźć informacje o danych kontaktowych. Zainteresowani taką opcją klienci mogą dzwonić na infolinię działającą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem 32 775 27 30. Dodatkowo umożliwiono kontakt przez internetową skrzynkę pocztową. Konsumenci mający jakiekolwiek pytania mogą zwracać się z nimi do sklepu poprzez wiadomości e-mail wysyłane na adres sklep@kakto.pl. Na stronie dostępna jest także zakładka “Pomoc Kakto.pl”, która jest dodatkowym narzędziem spełniającym funkcję informacyjną.