Gazetki Media Expert

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Media Expert to polska sieć sklepów proponujących duży dobór sprzętu elektronicznego. Firma obecna jest na polskim rynku od przeszło 10 lat oraz charakteryzuje się efektywnym rozwojem. W sklepach Media Expert można odnaleźć sprzęt RTV oraz AGD, rowery, skutery, laptopy oraz oprogramowanie i innego typu multimedia. Sieć marketów Media Expert niezwykle intensywnie się rozrasta. Najpierw była to sieć składająca się z paru małych sklepów z innowacyjną elektroniką.

Sklepy Media Expert

Firma Media Expert to kolejna firma zajmująca się sprzedażą artykułów RTG-AGD. W ofercie tejże spółki można odnaleźć duże AGD, niewielkie AGD, telewizory oraz kina domowe, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablety, telefony komórkowe, zaopatrzenie dla specjalnych fotografów i fotografów początkujących, kamery, konsole, gry oraz mnóstwo pozostałych produktów. Przedsiębiorstwo Media Expert funkcjonuje na rynku już parę lat, w przeciągu których cieszy się z jeszcze to większej sławy oraz systematycznie dostaje nagrody. Firma zwraca wyjątkowa uwagę na zabezpieczenie przeprowadzanych zakupów i wykonywanych transakcji. Partnerzy strategiczni odpowiedzialni za sprzedaż ratalną, to przetestowane, zaufane firmy finansowe, takie jak bank Credit Agricole, Alior Bank lub Santander Consumer Bank oraz odmienne. Można mieć gwarancję, ze zakupy dokonane na raty, chociażby w ramach promocji, są w stu procentach pewne.

Usługi specjalne

Spółka oferuje także konsumentom dobry sposób ratalny i inne metody płatności, pomiędzy innymi natychmiastowe płatności elektroniczne (karty kredytowe, natychmiastowe przelewy). Dbając o wygodę konsumentów sieć gwarantuje transport własnych artykułów bezpośrednio do konsumenta bądź dobranego sklepu. Zajmuje się również utylizację zużytych, już zbędnych sprzętów. Konsumenci sklepu mają także możliwość zamówienia usług specjalnych, takich jak montaż pralki, zmywarki, telewizorów, sprzętu IT lub nawigacji. Ceny konkretnych usług odnaleźć można na stronie internetowej sieci.

Media Expert – na co zwrócić wyjątkową uwagę w gazetce!

Media Expert tworząc własną gazetkę, pod uwagę bierze przede wszystkim własne potrzeby konsumenta, lecz również będące style oraz pora roku. Gdy teraz zbliża się lato, co wiąże się z większymi temperaturami, w gazetce Media Expert odnajdziemy wentylatory, lodówki wspierane zaplaniczką samochodową. Są to artykuły, jakie podwyższają własny standard w czasie upałów. W każdej gazetce odnajdziemy coś niepowtarzalnego w niewielkiej cenie dla siebie. Starczy tylko zajrzeć do gazetki, żeby przekonać się o czym jest mowa.