Gazetki Neonet

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Neonet jest polską siecią detaliczną, która swoją siedzibę ma na terenie Wrocławia. Grupa posiada ponad 250 sklepów w całej Polsce. W sklepach tej marki można zakupić m.in. sprzęt elektroniczny, konsole do gier, sprzęt RTV, AGD, ale też tablety i telefony komórkowe. Oferta produktowa jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu klienci mogą wybrać dla siebie takie urządzenia, jakich tylko potrzebują. Neonet to sieć, która została założona w 2003 roku, jednak jej początki miały miejsce już w 1990 roku, kiedy to Marek Majewski otworzył hurtownię RTV AGD. Następnie zakupił on spółkę D and D, która później została przemianowana na M and M. Spółka akcyjna zatrudnia około 3000 pracowników.

Szeroka gama produktów oraz dbanie o klientów

Jedną z największych zalet sieci Neonet jest szeroka gama produktów. W ofercie można znaleźć sprzęt fotograficzny, gospodarstwa domowego, ale też różnego rodzaju usługi towarzyszące. Sieć cały czas udoskonala swoją ofertę, poszerzając ją, dzięki czemu dociera do coraz większej grupy odbiorców. Zainteresowani mogą się zdecydować na nowoczesne urządzenia elektroniczne, w tym zegarki, smartwatche, sprzęt Audio, akcesoria sportowe, zabawki elektryczne, itd. Wszystkie produkty dostępne są w bardzo dobrych cenach. Firma dba nie tylko o swoich pracowników, ale też o klientów, którzy mogą liczyć na fachowe doradztwo. Przedsiębiorstwo odpowiada na rosnące oczekiwania młodzieży, ale też bardzo dojrzałych osób. Sklepy sieci Neonet każdego dnia odwiedzane są przez duże grupy osób. Asortyment sklepów jest cały czas rozbudowywany, co można zauważyć m.in. w udostępnianych gazetkach promocyjnych, w których można wyszukać odpowiednie dla siebie towary.

Zakupy na raty oraz działalność charytatywna

Firma Neonet umożliwia realizowanie zakupów na raty, dzięki czemu produkty elektroniczne mogą być kupowane praktycznie przez każdego. Tym samym nie trzeba przeznaczać na nie dużych pieniędzy już na samym początku realizowanej inwestycji. Neonet skupia się nie tylko na działalności zarobkowej, ale też na charytatywnej. Poza tym grupa skupia się na propagowaniu różnych kampanii społecznych, które można zauważyć w mediach. Beneficjenci działalności charytatywnej przedsiębiorstwa Neonet są bardzo zróżnicowani, można wśród nich wyróżnić m.in. Szlachetną Paczkę oraz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi na terenie Zabrza. 

Jeśli ktoś chciałby być na bieżąco z aktualną ofertą sieci sklepów Neonet, powinien sięgnąć po najnowszą gazetkę promocyjną, dzięki której zainteresowani zapoznają się z ciekawymi i godnymi uwagi promocjami.