Gazetki Decathlon

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Decathlon to francuska sieć wielkopowierzchniowych marketów sportowych. Firma owa ma długą tradycję. Powstała w 1976 roku, we Francji. Najpierw otwierano sklepy tylko i wyłącznie na obszarze rodzimego kraju firmy. Pierwszy sklep Decathlon poza granicami Francji uruchomiono w 1986 roku. Od tego momentu sieć zaczęła intensywnie się rozrastać. Teraz sklepy Decathlon znajdują się na 5 kontynentach. Mają przeszło 1060 marketów w rozmaitych miastach, właściwie na całym globie.

Historia firmy

Decathlon, jest założoną w 1976 roku we Francji siecią marketów sportowych, o niezwykle dużym asortymencie. Sieć prowadzi przeszło tysiąc marketów na pięciu kontynentach, natomiast jej obroty w 2015 roku osiągnęły przeszło 9 miliardów euro. Decathlon zatrudnia na całym globie przeszło 70 tys. ludzi. W Polsce sieć działa od 2001 roku, teraz ma 45 placówek Decathlon, znajdujących się w około 30 miastach. Dodatkowo w Gliwicach znajduje się centrum magazynowe sieci – obsługujące sklepy w Polsce, Czechach oraz Szwecji. Najistotniejszym celem, jaki stawia się przed pracownikami spółki jest stworzenie jak największej liczbie osób szansy na czerpanie jak największej przyjemności z uprawiania sportu. Spółka może poszczycić się przy tymże konsekwencją pod tymże względem, witalność oraz odpowiedzialność są zatem podstawowymi zaletami Decathlonu na całym globie. Decathlon wciąż stawia także na zmiany. Może poszczycić się przy tymże zarówno działem badań, jak również swymi strukturami sprzedaży, działem odpowiadającym za wygląd, produkcję, natomiast chociażby za rozwiązania logistyczne.

Decathlon – poszukuj tanich artykułów

W ofercie sklepu znajduje się wiele artykułów w niewielkich cenach. Tanie produkty w Decathlonie obejmują duży obszar asortymentu: bluzy, koszule, koszulki, polary, swetry, tornistry, maty oraz sprzęt do ćwiczeń, natomiast chociażby obroże oraz smycze dla psów myśliwskich. Decathlon robi wszystko, żeby jego konsumenci byli usatysfakcjonowani z zakupów oraz wracali z powrotem do sklepów. Prócz odzieży oraz sprzętu sportowego w marketach dostępne są także chociażby karmy dla psów myśliwskich. Firma systematycznie przygotowuje także gazetki promocyjne, gdzie informuje o okazyjnych cenach oraz o tymże, iż można robić zakupy na raty z 0% oprocentowaniem.

Zakupy online w sklepach Decathlon: bezpieczeństwo oraz wygoda

Konsumenci, jacy cenią sobie komfort zakupów w sieci, poza sklepami stacjonarnymi, mogą skorzystać także ze sklepu internetowego Decathlon, w jakim dostępny jest niezwykle podzielony wybór artykułów sportowych. Sklep online Decathlon zapewnia złożenie zamówienia o każdej porze. Również, zakupy w sklepie internetowym pozwolą na skorzystanie z możliwości Decathlon osobom, jakie mieszkają daleko od najbliższego sklepu sieci.