Gazetki Martes Sport

Aktualna gazetka promocyjna

Aby zobaczyć wszystkie promocje

Spółka Martes Sport jest teraz największą polską spółką z własnym kapitałem w dziedziny sportowej. Prześciga odmienne spółki zarówno pod względem uzyskiwanych dochodów, jak również dysponowanego kapitału. W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą firmy odpowiedzialne za produkcję, wysyłkę oraz detaliczną sprzedaż produktów sportowych na rynkach Europy Centralnej oraz Wschodniej.

Martes Sport

Grupa Kapitałowa Martes Sport łączy spółki, jakie zajmują się produkcją produktów sportowych, ich wysyłką i sprzedażą. Wszelkie firmy grupy zatrudniają razem przeszło 3000 ludzi, natomiast jej historia zaczęłam się przeszło 20 lat temu. Od 1993 roku założycielom udało się stworzyć znaną, lubianą oraz stabilną firmę, jaka łączona jest wciąż z dużym wachlarzem odzieży oraz dodatków dla aktywnych. Sklepy Martes Sport to placówki wielkopowierzchniowe z propozycją skierowaną do fanów rozmaitych dziedzin sportowych. Pośród proponowanych artykułów właściwe dla siebie odnajdą zarówno wytrawni sportowcy, jak również amatorzy, dzieci oraz dorośli, panie oraz panowie.

Zakupy w Martes Sport – o czym należałoby wiedzieć

Nim zaczniesz zakupy w Martes Sport, miej na uwadze, iż masz dwie możliwości. Kupić jako gość (bez potrzeby rejestracji) bądź w pełni zarejestrowany konsument, mogący skorzystać z przywilejów, takich jak obserwacja obecnego stanu paczki i uzyskanie karty rabatowej za systematyczne zakupy. Należałoby zatem skorzystać z możliwości rejestracji, żeby zostać pełnoprawnym kontrahentem cieszącym się z uczestnictwa w programie lojalnościowym Martes Sport.

Zniżki oraz rabaty

Sieć salonów sportowych Martes Sport jak mnóstwo tego rodzaju placówek ma własny sklep internetowych. Odnajdziemy w nim multum propozycji rabatowych oraz skorzystamy z super upustów oraz bonów. Zapewnia on również stały dostęp do sekcji wyprzedaży. Sklep niezwykle dba o własnych konsumentów. Toteż przy jednorazowych zakupach za przynajmniej 250 złotych założyć możemy Kartę Stałego Klienta, jaka uprawnia do zakupów z 7% upustem w sklepie internetowych i w salonach stacjonarnych. Sieć Martes Sport jest również przyjazna dużym rodzinom oraz należy do programu Karty Dużej Rodziny.

Ceny w sklepach Martes Sport

Ceny artykułów dostępnych w propozycji Martes Sport są niezwykle podzielone. Tak duża rozpiętość cenowa asortymentu sklepu pozwoli Konsumentom na dobór produktów, jakie mieszczą się w granicach ich możliwości pieniężnych. W wypadku droższych produktów, których systematyczna cena jest dla Ciebie za duża, poluj na najbardziej atrakcyjne promocje w sklepach Martes Sport. Korzystanie ze zniżek cenowych pozwala Ci lepiej zarządzać własnymi finansami.